Відповідальний господар відповідальний у всьому. Якщо ви є власником собаки, то знаєте, скільки часу, сил і, звичайно ж, грошей потрібно, щоб ваш вихованець був у повному порядку. Смачна і корисна їжа, тривалі прогулянки і дресирування, ретельний догляд за станом шкіри, вовни, зубів і пазурів, регулярні походи до ветеринара і вашу увагу & ndash; це те, що отримує ваш улюбленець для здорового, активного і щасливого життя.

Безсумнівно, для своєї собаки ви купуєте хороші корми, вітаміни, харчові добавки для собак , засоби догляду за шкірою і шерстю. Кожен день ви відправляєтеся на прогулянки, щоб ваш чотириногий друг зміг вдосталь набігатися і награтися. Звичайно ж, вигул собаки має на увазі і те, що вона буде справляти свої потреби. І для відповідального господаря важливо, щоб екскременти, залишені вихованцем, не доставляли будь-яких незручностей чи дискомфорту, не забруднювали вулицю.

Переваги використання пакетів DOGTOI®

Щоб вирішити проблему випорожнень на вулиці є чудовий засіб & ndash; спеціальні біорозкладні пакети для собак DOGTOI & reg ;. Ці пакети допоможуть швидко, легко і акуратно прибрати екскременти за вашим улюбленцем, запобыгаючи вашому забрудненню і не залишивши сліду на траві або грунті. Крім того, пропоновані німецьким брендом пакети відрізняються рядом переваг:

  • екологічність. Органічний матеріал, з якого виготовлені пакети для собак, повністю розкладається при контакті з СО2 або розчиняється в воді, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу;

  • простота використання, що не вимагає яких-небудь особливих навичок або додаткових коштів;

  • ергономічність упаковки. Пакети поставляються, складені в невелику упаковку-книжечку для легкості вилучення, зручності носіння.

Йдучи на прогулянку зі своїм чотирилапим другом, просто покладіть невелику книжечку з пакетами в кишеню, сумку, рюкзак і при необхідності використовуйте ці засоби гігієни за призначенням. В 1 книжечці складено 12 пакетів, а в упаковці поставляється 5 книжечок, і всього ви отримуєте 60 штук. Якщо ваш вихованець нормально харчується і проблеми зі здоров'ям у нього відсутні, то однієї упаковки цілком вистачає на 1 місяць.

 

Купити пакети для собак DOGTOI & reg; від німецького виробника ви завжди можете в нашому інтернет магазині, залишивши замовлення на сайті або зв'язавшись з нашими співробітниками.