Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Протипаразитні засоби для собак

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Протипаразитарні засоби для собак, купити які ви завжди можете в інтернет магазині «Luposan Ukraine», допоможуть підтримувати здоров'я, безпеку, чистоту і спокій вашого вихованця. Вам пропонуються різні варіанти високоефективних інсектицидних засобів від кращих виробників, призначені для боротьби з блохами, кліщами, вошами, іншими комахами.

Які протипаразитарні засоби для собак вибрати?

Сьогодні існує безліч засобів, здатних забезпечити порятунок і подальший захист собаки від токсичних комах – кліщів, бліх, вошей, москітів, а також їх личинок. Всі засоби поділяються на натуральні і на ті, до складу яких входить будь-яка хімічна речовина:

  • натуральні харчові добавки (гранули, порошок, таблетки);
  • краплі в ампулах для зовнішньої обробки;
  • спеціальні нашийники з протипаразитарним захистом;
  • спреї-концентрати для розпилення безпосередньо на шерсть і шкіру тварини, або в приміщенні, на килимок, лежак;
  • протипаразитарна косметика (шампуні, гелі).

Натуральні добавки для захисту від бліх, кліщів

Це засоби, що мають повністю натуральний склад, в якому присутні біологічно активні компоненти трав, ягід, здатні забезпечити посилення імунітету собаки, створити несприятливу для паразитів середу на шкірі і шерсті, позбавити тварину від укусів, зараження небезпечними хворобами. Гранули або порошок в рекомендованому дозуванні додаються в щоденний раціон вихованця.

Краплі від бліх і кліщів

Рідкі краплі в ампулах, які наносяться на області за вухами, на холці, до лопаток або уздовж хребта (в залежності від виду засобу) і забезпечують позбавлення собаки від паразитів приблизно на 4 тижні, запобігають повторному зараженню, розвитку личинок.

Нашийники

Зручні протипаразитарні нашийники з ефективним контактним інсектицидним впливом. Нашийники регулюються, не менше 4-6 місяців не допускають зараження тварини кліщами, блохами.

Спреї-концентрати

Легкі у використанні спреї-концентрати з активною протипаразитарною формулою наносяться прямо на шерсть і шкіру вихованця без необхідності змивання. Захист забезпечується мінімум на 10 днів (якщо собаку не купають).

Протипаразитарна косметика

Шампуні з протипаразитарними властивостями не тільки захищають собаку від кліщів і бліх, а й забезпечують красу шерсті, здоров'я шкіри на період від 7-14 днів. Легко наносяться і добре змиваються, мають приємний запах.

Купити протипаразитарні засоби для собак

Перед тим, як купити протипаразитарні засоби для собак в каталозі «Luposan Ukraine», уважно вивчіть асортимент, підберіть відповідну форму захисту тварини, враховуйте період дії, переконайтеся, що засіб підходить за віком і вагою вихованця. При необхідності зверніться до менеджерів, щоб отримати професійну консультацію.

Вгору