Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Догляд за пащею і зубами собак

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Догляд за пащею і зубами собак - чому це важливо

Для багатьох собаківників, особливо початківців, питання догляду за зубами і порожниною рота свого вихованця не здається настільки важливим, і в майбутньому це має досить неприємні наслідки. Для собаки паща і зуби - більше ніж просто пристосування для захоплення і пережовування їжі. Це - основний інструмент для маніпуляцій та взаємодії зі світом і предметами в ньому. Частинки їжі, бактерії, різні сторонні предмети в роті не завжди сприяють збереженню зубів у хорошому стані.

Багато речей, такі як надмірно мінералізована вода, прийом медичних препаратів, реакція організму тварини на антипаразитарні препарати призводять до появи жовтого нальоту на зубах, який поступово зростає і змінюється на більш тверду структуру. Згодом і зростанням наліт перетворюється на зубний камінь, який проникає в простір між яснами і зубом, перші починають кровоточити, останній розхитується, і це з часом призводить до його втрати.

Найпростішим і безболісним способом цьому запобігти - регулярно доглядати за ротовою порожниною тварини за допомогою спеціальних засобів для догляду і зубами собаки. Крім збереження самих зубів і їх зовнішнього вигляду це ще і сприяє утворенню хорошого запаху з пащі собаки. А для собак шоу-класу, які регулярно приймають участь у виставках, здорові доглянуті зуби і свіже дихання життєво необхідні, бо є одними зі складових успіху на рингу.

Види засобів для догляду за пащею і зубами собаки

В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете різноманітні засоби, які допоможуть у догляді за ротовою порожниною і зубами вашого улюбленця в домашніх умовах.

Всі їх можна розділити на кілька категорій:

  • Механічні пристосування - зубні щітки для собак. Часто роблять двосторонніми з різною жорсткістю щетини.
  • Абразивні засоби для чищення зубів - зубні пасти для собак.
  • Неабразивні кошти - рідини, спреї, гелі та пінки, що перешкоджають виникненню зубного нальоту та освіжують дихання пса.
  • Харчові добавки для догляду за зубами - особливо улюблені собаками, адже вони ще й смачні.

І пам'ятайте - який би метод ви не вибрали, навіть постійне використання засобів для догляду за ротом і зубами собаки не звільняє вас від регулярного відвідування ветеринарного лікаря на предмет огляду ротової порожнини, і механічного чищення зубів, якщо це потрібно.

Вгору