Про компанію Luposan

Наш сайт присвячений тваринам, їх годівлі та утримання. Питання по харчуванню, здоров'ю та вихованню наших братів менших - ось теми, які ми будемо піднімати на нашому сайті і форумі.

Так що ж таке «Люпосан»? звідки ця назва веде свої витоки?

Почнемо по порядку, слово SAN + LUPO = LUPOSAN.

LUPO (італ. - Вовк) є флагманом бренду компанії Маркус - Mühle / Luposan.

Вовк, як близьке до натуральності від матері-природи. Дослідження заводу Markus-M ü hle протягом більш ніж з 50 річною історією, засновані на вивченні звичок предків собаки, причини того, що 99,8% його ДНК подібно з даними сучасної собаки.

Сан - син, це сімейне виробництво, з давньою історією і традицією. Кілька Поколіть трудиться на заводі з єдиною метою, зробити якісний продукт для наших тварин.

Все, що зроблено Markus-Mühle - Люпосан засноване на дієті вовка і сучасним вимогам до собакам. Завод випускає кілька марок сухого корму для собак, які забезпечують повністю натуральність з найвищого класу продуктів.

Складові сухого корму для собак та мінерали для собак не містять: барвників, ароматизаторів, ГМО, жирів і інших речовин, що шкодять здоров'ю вихованців.

В процесі виробництва кормів використовується холодний прес, для формування компактних гранул. Ця система не нагріває інгредієнти до високих температур, не зменшує зміна їх поживної цінності, не спотворює сировину і досягає більш кращій засвоюваності інгредієнтів, зберігаючи при цьому аромат і смак сировини.

Даніель Weigend з LOBOPARK переконаний союзник і партнер Markus-Mühle . Всі вовки парку оцінили Luposan і їдять корм з великим задоволенням.