Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Іграшки для котів

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Коти за своєю природою хижаки. Практично весь час кішка (коли не спить та не їсть) проводить в русі, іграх та полюванні за уявної або іноді навіть справжньою здобиччю. Стрибки, біг, засідки та інші рухливості - це сама сутність кішки. Притому ця активність може негативно позначатися на домочадцях - домашній улюбленець починає полювати і на своїх господарів, хапати за ноги і руки, а так само дряпати і пошкоджувати меблі. І як ідеальний інструмент залучення уваги підходять іграшки для кішок.

Навіщо потрібні іграшки для кішок?

Кішки - ідеальні хижаки. Полювання для них - це здобування їжі, спосіб підтримки фізичної форми і просто інструмент залишатись кішкою. Гра для кішки - це теж спосіб полювати, коли немає здобичі. Бажання грати не залежить від віку - навіть 15-ти річні муркотики з задоволенням люблять ганятися за чим-небудь. Вирішуючи, яку вам потрібно купити іграшку для кішки розраховуйте, що вона буде виконувати наступні функції:

  • Підтримувати тварину в необхідної фізичній формі. Притому вік тут не грає ролі - активність потрібна всім котам. А деяким, особливо не обділеним смачною увагою господарів це просто критично.
  • Розвиток і підтримка в тонусі мозок тварини. Так, всі ці нейрони, зв'язку та інші мозкові штуки теж вимагають тренування. Полювання, гра і здоров'я для кішки - це синоніми.
  • Реалізовувати мисливські інстинкти. Добувати полюванням їжу сучасному домашньому коту немає потреби - йому вже все добули його господарі, але з природою не посперечаєшся. Буде кіт полювати на іграшку, або на ваші ноги або ваших дітей - вибирайте.
  • Боротьба з нудьгою. Так, коти нудьгують, особливо коли залишаються одні. Чи вибере ваш мурзик як засіб для розваг антикварну вазу на полиці або мишу зі звуковим чіпом - теж вирішувати вам.

І звичайно, все перераховане вище в комплексі необхідно для молодого кошеня в період бурхливого зростання і розвитку. Саме правильне харчування і регулярні ігри допоможуть вам виростити здорового кота.

Які бувають іграшки для котів?

Їх безліч, але головний критерій, який пред'являється до них, завжди буде безпека для тварини. Всі іграшки можна розділити на дві групи:

  1. Керовані - іграшки, для гри з якими кішці потрібно помічник, а саме людина. Це всілякі палички-дражнилки, лазерні указки та інші пристосування, якими можна зацікавити кішку.
  2. Самостійні - це пристрої, з якими кішка може грати самостійно. Можуть бути як фіксовані - закріплені на гумках або пружинках, так і мобільні - ті, які пухнастик буде тягати і ганяти по всій площі.

Сучасні технології принесли не тільки нові матеріали, але і ефекти - є іграшки зі звуковим супроводом, ще більше дратують кота. Варто відзначити і іграшки з наповнювачем з котячої м'яти - дуже улюбленої всіма котами трави.

Іграшка для кішки - це не примха, а життєва необхідність, без якої вона не може існувати. Якщо є питання - наші консультанти із задоволенням на них дадуть відповідь.

Вгору