Що таке холодне пресування?

Ваша собака також хоче вести здоровий спосіб життя, тому високоякісні інгредієнти нашого складу містять всі необхідні речовини для здорового, належного для Вашої собаки, харчування. Для того щоб ці інгредієнти залишалися в максимальній мірі цільними і первозданними, 50 років тому ми вирішили використовувати у виробництві нашого унікального корму для собак виключно традиційне щадне холодне пресування.

Система холодного пресування - це найбільш наближений до природи варіант формування гранул, в якому інгредієнти не желатінізіруються. Таким чином, на нашу думку, еорм максимально добре сприймається організмом собаки.

Сировина для корму піддається суворій перевірці.

Далі окремі інгредієнти формули корму обережно змішують, а потім пресують, щоб в результаті отримати оптимізовані гранули для жувального способу харчування собаки.

Готова суміш вводиться через лійку до матриці, яка потім утворює гранулу нашим розробленим способом, без пари і високих температур - це досягається за рахунок спеціально розробленого процесу охолодження.

Ми постійно працюємо над оптимізацією та поліпшенням цього виробничого процесу для подальшого зниження температури, так як цей процес в значній мірі зберігає вторинні рослини і життєво важливі речовини (такі як трави), що містяться в гранулі.

Холодне пресування означає, що при виробництві сухого корму не використовуються більш високі температури, а також пар. Це гарантує, що компоненти складу, що містяться в гранулі, залишаються в значній мірі неушкодженими і, таким чином, найбільш точно відповідають видовому раціону собаки.

У Вас є питання по цій темі? Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.