Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Багаторазові пелюшки для собак

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Багаторазові пелюшки для собак - важливий предмет гігієни та догляду за домашнім улюбленцем, застосовуваний протягом усього його життя.

Багаторазові пелюшки для собак - що це?

Структура проста і зрозуміла. Зазвичай багаторазова собача пелюшка має три функціональних шари:

  1. Верхній шар, відмінно пропускає вологу всередину пелюшки. Має чудові тактильні характеристики, легко очищається, і здатний протистояти механічному впливу кігтів і дрібних зубів цуценят. Ну, ще він несе естетичну функцію.
  2. Середній шар - головний функціональний, що абсорбує. Виготовляється з матеріалів, здатних увібрати рідину у великих кількостях, і при цьому поглинати запахи, що виділяються.
  3. Вологостійка підкладка - основа всієї пелюшки. Являє собою водонепроникний матеріал, що перешкоджає небажаному протіканню рідини за межі пелюшки. Надає певні механічні властивості - міцність, еластичність, фіксацію на поверхні.

В залежності від виробника і моделі можуть бути варіації за матеріалами і функціональним шарами, але в загальна картина така.

Чим зручні багаторазові пелюшки для собак?

  • Перш за все своєю універсальністю. Стануть в нагоді в абсолютно будь-яких життєвих ситуаціях з твариною, коли можливо зіткнення з виділеннями якихось рідин. Туалет для цуценя, догляд за літньою собакою, відновлення після операції, організація родового місця, підстилка під час поїздки, або просто витерти мокру тварину - одноразова пелюшка завжди до ладу.
  • Дешевизною. Багаторазова пелюшка коштує дорожче, але і термін її експлуатації в 250 і більше разів порівняно з одноразовими моделями. Вона міцніше, а значить цуценяті порвати буде не так просто.
  • Зручністю. Їх легко прати в машинці, сушити, переносити. Та й користуватися ними можуть не лишень собаки. Всі пелюшки гіпоалергенні і повністю безпечні для людини і тварини. Краще будь-яких ганчірок.
Вгору