Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Вітаміни, мінерали і харчові добавки для котів

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Специфіка харчування кішки в природному середовищі передбачає отримання всіх необхідних для життєдіяльності речовин через натуральну їжу. Але навіть в таких умовах коти періодично поїдають траву та інші невластиві хижакові продукти. Так, тварини вміють знаходити все їм необхідне в дикому середовищі, і геть цього позбавляються, коли потрапляють до будинку людини.

Для чого необхідні вітаміни, мінерали та харчові добавки для котів?

Навіть якщо ви годуєте свого кота кормами класу супер-преміум і холістік, не факт, що він отримує все необхідне для свого організму. Причин є багато, і цю проблему можна вирішити за допомогою харчових добавок для котів.

Коли потрібно давати коту вітамінно-мінеральні харчові добавки?

Рекомендується застосовувати подібні комплекси:

 • Під час реабілітації після хвороби або травми.
 • Котам, що мають особливі потреби - стерилізованих, таких, які мають хронічні хвороби, породні особливості, хронічні захворювання, тваринам у віці.
 • Якщо специфіка харчування тварини не передбачає повноцінне поповнення організму вітамінами, мінералами і мікроелементами - натуральне харчування.
 • Зростаючим кошенятам для правильного розвитку організму.
 • Кішкам - вагітним та під час лактації.
 • Для активних улюбленців з високим метаболізмом.
 • При яскраво виражених авітамінозі і нестачі мінералів та мікроелементів.

Увага! Рішення про прийом тих чи інших харчових добавок можна приймати тільки після обстеження у ветеринарного лікаря! Втім, існують профілактичні комплекси, які підтримують рівень імунітету без критичного впливу на весь організм або певні органи.

Які бувають харчові добавки для котів?

Вони можуть бути як комплексні, так і спеціалізовані.

 1. Комплексні харчові добавки вирішують широкий спектр завдань щодо поліпшення стану всього організму. У свою чергу можуть складатися з:
  • великого набору вітамінів, мінералів і мікроелементів, які комплексно впливають на здоров'я кота.
  • одного елемента, що благотворно діє на весь організм - наприклад лососева олія.
 2. Спеціалізовані харчові добавки спрямовані на вирішення певних проблем - наприклад на зміцнення вовняного покриву тварини або поліпшення роботи кишечника.

Вибираючи ті або інші вітамінно-мінеральні комплекси, необхідно враховувати багато змінних та умов, і звичайно після консультації з ветеринаром. У свою чергу наші консультанти завжди готові допомогти!

Вгору