Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Засоби догляду за лапами собак

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засоби по догляду за лапами собак - чому це важливо?

Організму собаки має свої особливості. Це стосується як шкіро-хутряного покриву, так і будови лап. Подушечки лап - це унікальне місце у собаки, оскільки це єдина ділянка шкірного покриву, яка має потові залози. Через подушечки у собак виділяється піт, завдяки чому тварина охолоджується. При цьому поверхня подушечок знаходиться в постійному контакті з поверхнею, часто не доброзичливою, а значить повинна володіти певними захисними властивостями. Особливо це важливо для мисливських собак, інстинкт яким не дає помічати те, по чому вони пересуваються, і немолодих великогабаритних міських псів, яким для підвищення тонусу м'язів лап необхідно періодично гуляти по "колючим" поверхням типу дрібного гравію.

В основі подушечки лап складаються з м'якої і досить ніжною жирової тканини, яка виконує амортизуючу функцію. Огрубілий від постійного контакту з різними поверхнями шкірний покрив подушок лап більш щільний, виконує цілий ряд функцій, включаючи захисні. Таке суперечливе поєднання вимагає і різноманітного підходу в догляді. Адже крім постійного механічного абразиву на лапи є ще й температурні, хімічні, біологічні впливи, не кажучи вже про екстремальні події, типу порізів. І так - собаки ріжуть лапи частіше ніж нам здається, просто часто ми цього не помічаємо. А відкрита рана - це бактерії та інші зовсім непотрібні штуки. І тому засоби по догляду за лапами - це дуже важливі речі, який повинні бути у будь-якого власника собаки. Зовсім неважливо, яка це собака - алабай в вольєрі або ручний йорк, що сумарно проводить на землі 10 хвилин на добу - лапи вимагають догляду у всіх. А вже по ніжні лапки цуценят і говорити не варто.

Різновиди засобів по догляду за лапами собак

Всі засоби по догляду за собачими лапами можна розділити за характером застосування:

  • Засоби-протектори, що захищають лапи від всіляких негативних впливів - снігу, холоду та інших температур. Наносяться перед прогулянками. Найчастіше це густий крем або бальзам на восковій основі.
  • Заспокійливі засоби для регулярного використання. Борються з тріщинами, подряпинами і іншими дратівливими ефектами на подушечках лап тварини.
  • Лікуючі препарати. Це більш просунута версія вищеописаних засобів. Сприяють ефективному загоєнню ран, порізів, хімічних або термічних травм лап.
  • Косметичні засоби. Зволожують і доглядають за чутливими лапками наших улюбленців. Найчастіше застосовуються для декоративних порід з рожевими ніжними подушечками.

При виборі засобу для догляду за лапами вашої собаки важливими критеріями завжди повинні залишатися натуральність складу, відсутність хімічних барвників та інших, шкідливих тварині штучних компонентів.

Вгору