Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Засоби для грумінгу собак

Грумінг собак - кому це важливо?

Собаки в більшості своїй по природі не відрізняються охайністю. Причин тому кілька, і всі з них пов'язані з особливостями поведінки як предків собак, так і специфікою призначення сучасних порід. Деякі тварини маскує свої власні зовнішність і запахи серед інших для кращого полювання або несення охоронної служби. А є просто хутряні бовдури, що не пропускають жодну калюжу. Але ж ми хочемо бачити будинку гарного пса. І тому в догляді за зовнішністю собаки нам допомагають всі можливі засоби, так і такі, що мають механічний вплив на шерстяний покрив тварини - а саме грумінг, для якого і необхідні свої, специфічні інструменти.

Порід собак дуже багато, і кожна з них має свої особливості вовняного покриву, які відображаються і в грумінгу. Але якщо для більшості барбосів грумінг - це тільки зовнішність, то у особливої категорії жорсткошерстних собак це життєво важлива потреба. Адже в процесі еволюції вони втратили можливість вільно скидати відмерлі волокна, і їм необхідно допомагати в цьому, щодня розчісуючи. Довгошерсті і декоративні породи собак без регулярного, домашнього грумінг втрачають свій особливий шарм.

Ну і виставки. Тут без грумінгу просто не обійтися. Доглянутий пес - це запорука якщо не перемоги і призових місць, то вже точно високих оцінок. А ще якісний грумінг показує ставлення господаря до свого вихованця, і серйозність його намірів.

Інструменти для грумінгу собак - які і для чого?

Для багатьох, хто вважає що розчесати собаку можна людської гребінцем у нас погані новини. Структура вовни у собак набагато складніше і різноманітніше. Там є відразу кілька видів волокон, а ще дуже багато що залежить від породи. І простої щітки для вилізшого з калюжі вічнолиняючого лабрадора буде недостатньо. В цілому всі інструменти для грумінгу бувають:

  • Для догляду за кігтями.
  • Для роботи з хутром.

До перших відносяться спеціалізовані кігтерізки, а для обробки країв використовуються кігтеві пилки.

Пристосувань для роботи з хутром набагато більше. Крім специфічних ножиць для стрижки існує велика кількість всіляких щіток і гребінців, як універсальних так і вузькоспеціалізованих - пуходерок, ковтунорізок і т.д.

І не варто вважати, що грумінг - це тільки для професіоналів з собачої краси. Адже елементарне видалення зайвого пуху під час линьки або вичісування ковтунів можна робити самостійно в домашніх умовах. І для цього ми пропонуємо купити широкий вибір інструментів для грумінгу собак, який ви знайдете в нашому каталозі.

Вгору