Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Амуніція для собак

Амуніція для собак — тільки найкращі аксесуари для комфорту пса та його господаря

Амуніція для собак — товари, що використовуються для тренувань, вигулу і дресирування чотирилапих вихованців. Це аксесуари, що спрощують більшість основних завдань, які потрібно проводити з твариною. Робочий інвентар використовується як в побуті, так і особливих подій.

Список амуніції

До робочого інвентарю собаківників (любителей та профі) відносяться:

 1. Нашийники і шлейки — для надійної фіксації чотирилапого. Повинен не пережимати шию або тіло, також допомагає розрізнити пса серед інших.
 2. Намордники — захистять оточуючих від «чіпких зубів» собак, а господарів — від зайвих хвилювань за долю пса.
 3. Повідці і рулетки — контролюють рухи чотирилапого вихованця та його відстань від господаря.
 4. Тренажери — конструкції і пристосування, що призначені для дресирування собаки і відпрацювання команд.

Функції амуніції для собак

Підбираючи аксесуари для чотирилапого товариша, слід враховувати сферу використання. Те, що ідеально підходить в суворої ситуації, скажімо, на вулиці посеред мегаполісу, буде зайвим обмеженням при вигулі на ґанку за містом. Функціонально амуніція ділиться 5 типів:

 • щоденна;
 • для дресирування і тренувань;
 • виставкова;
 • спеціальна;
 • для цуценят;

Особливості вибору амуніції для псів

Вибираючи «обмундирування» для чотириногого друга, слід враховувати його розміри — нашийники для німецьких вівчарок занадто великі для пінчерів. В цій ситуації не допоможе самостійне пророблення отворів — виробники заздалегідь прораховують навантаження виходячи з розмірів і специфіки поведінки пса. Та й такі «саморобні» виправлення можуть порушити структуру товару, і обмундирування порветься в самий невідповідний момент.

Якщо немає можливості приміряти аксесуар, слід заздалегідь дізнатися розмір обмундирування і для яких порід воно підходить. Саме тому, фахівці Люпосан Україна детально прописали характеристики кожного товару — щоб ви відразу зрозуміли, наскільки добре підійде та або інша річ саме для вашого хвостатого улюбленця.

Ще потрібно враховувати такі особливості:

 1. Гіпоалергенність - собаки, як і люди, страждають від алергії, тому шукайте товари з подібних матеріалів.
 2. Застібки міцні, але без гострих кутів — аксесуари повинні витримати пса, що виривається, але не ранити ані його самого, ані руки господаря.
 3. Комфортність спорядження — ніяких випираючих ниток, неакуратно обрізаних країв, гострих заклепок і т.д.
 4. Відповідність віку — цуценятам не підходить важка амуніція та нашийники-зашморги, бо у них ще розвивається скелет.
 5. Зовнішній вигляд — особливо стосується обмундирування для виставок. Витончене, легке та не відволікаюче увагу від пса. Воно повинно підкреслювати всі його перевагу та красу. Неонові моделі тут будуть зайвими.

Де купити амуніцію для собак в Україні?

В асортименті онлайн-магазину Luposan Ukraine ви знайдете кращу амуніцію і аксесуари до них українського та американського виробництва. Якість продукції підтверджена безліччю спеціалізованих сертифікатів і відгуками щасливих володарів продукції.

Вгору