Компанія Люпосан створювалася більш ніж 50 років тому.


Власниками компанії Маркус Mühle (Luposan / Luponatural) є німецька сім'я з більш ніж 50 співробітників. Завод розташований в містечку Langenhahn, в районі Вестервальд (Німеччина). Її засновник - Josef Olberts, саме він розумів і хотів зробити найкраще для тварин, з огляду на потребу і природність натурального і здорового харчування для тварин.

Маркус - Mühle була першою компанією в області, яка використовується гідроенергетики, який запобігає виробленню 800 тонн в рік викидів парникових газів CO2. Компанія отримала BIO - німецький європейський сертифікат.

Маркус Mühle (Luposan / Luponatural) в постійних пошуках нових технологій, завдяки зміні різних інновацій, якості та підходи до здорового способу тварин. Принцип: "з вуст в уста" від усіх клієнтів і друзів. В даний час продукти Маркус Mühle (Luposan / Luponatural) розподіляються в більш ніж 11 європейських країн.

Для Маркус Mühle (Luposan / Luponatural) навчання своїх працівників є одним з кращих інвестицій в майбутнє. Компанія високо цінує своїх співробітників. Це люди, які люблять тварин і роблять свою роботу з професіоналізмом і радістю. Насправді одна з вимог: любов до тварин і наявність домашньої тварини (собаки, кішки або інших домашніх тварин).