Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Натуральне додаткове харчування для шлунка і кишечника підходить для кішок, собак, гризунів і коней. Рідка консистенція натуральної цілющої грязі гарантує потужний ефект.

Опис  продукту:

Створено тисячоліттями, містить неповторні життєво важливі, активні речовини! 100 % натуральні інгредієнти Moorliquid сприяють

 • Регулювання діяльності шлунково-кишкового тракту
 • Поліпшення конверсії корму
 • Сприяння кровотворення
 • Оптимізація догляду за шерстю
 • Виводить шлаки з організму,
 • Натуральний сорбент виводить  токсини з калом
 • Лікування після прийому антибіотиків, відновлює  мікрофлору кишечника
 • Регенирация і стимуляція життєвих функцій

Склад:

Бруд,фенхель. Кремнієва кислота - 6,70%, залізо - 1,14%, кальцій - 5,50%, магній - 0,40%, фосфати - 0,22%, ефірний екстракт - 1,27%, нерозчинний азот - 0,75%, білки, легко розчинні у воді - 1,35%, білки, важко розчинні у воді - 4,20%, сірка не у вигляді сульфату - 0,43%, вугільна кислота - 2,58%, олії і смоли - 19%, водорозчинні органічні речовини - 8,21%, гуминовая кислота - 13,10%, речовини, присутні в перегної - 4,00%, роздратування їх ре і лігнін - 13,90%, натрій - 0,35%, геміцелюлоза - 1,65%, целюлоза - 2,95%.

 

Рекомендації по годівлі:

Вид тварини Кількість в день
Коні 3 чайні ложки
Великі собаки 1 столова ложка
Середні собаки 2 чайні ложки
Маленькі собаки і кішки 1 чайна ложка
Гризуни 1/2 чайної ложки
Птахи 1/4 - 1/2 чайної ложки

Moorliquid дуже багатий різними лікувальними травами, тому ми надаємо для вас короткий опис кожної з них.

Бруд

Геофагія або литофагия — вживання в їжу землі, золи, бруду, а також мінеральних виділень на каменях. Зустрічається у багатьох тварин.

Харчуються брудом спокон століття і тварини, і люди. Вживання бруду (глини) знімає болі в животі, головний біль, зміцнює сили. Не кожна з бруду має цілющі властивості, поклади подібної живильної глини є  в певних місцях.

Бруд містить такі необхідні для здоров'я мінерали, як кальцій, залізо, селен, азот, магній. До того ж вона володіє абсорбуючим властивістю, тобто виводить з організму шкідливі речовини.

По суті, практично будь-яка тварина на планеті поїдає землю в тій чи іншій формі: багато птиці і травоїдні тварини (велика рогата худоба, коні, олені, слони, мавпи, вовки, зайці) відвідують особливі місця солонцевих та інших грунтів, де лижуть землю або їдять її.

Фенхель

Лікарські препарати на основі фенхеля широко застосовуються. Його плоди надзвичайно багаті ефірними маслами, вміст яких доходить до 6%, білковими сполуками (до 20%), цукрами і жирними оліями (5 і 18% відповідно). Олії фенхелю містять анісову кислоту, анетол, фенхол, анісовий кетон і анісовий альдегід, метилхавікол, лимонен, феландрен, дипентен і пінен.

Анісова кислота має антисептичні властивості.

Анетол володіє спазмолітичними властивостями і здатністю викликати відходження газів, стимулює слизову кишечника і слизову дихальної системи, викликаючи м'яку відхаркувальну і анти мікробне вплив .

Фенхоли пригнічують активність багатьох мікроорганізмів, обмежено застосовуються як розчинники і компоненти штучних ефірних масел.

Анісовий альдегід застосовують як ароматизатор харч. есенцій і в синтезі деяких лек. препаратів (билитраст, бетазин).

Метілхавікол має відмінні анальгезуючі, седативні, антизастійні та дезинфікуючі властивостями

Лимонен, фелландрен, дипентен і пінен входять до складу ефірних масел і впливають на слизові шлунково-кишкового тракту і дихальної системи, викликаючи посилення секреції, і проявляють антимікробну дію.

Такий склад дозволяє використовувати фенхель в терапії спазми ШКТ, як вітрогінного засіб при метеоризмі і здутті живота, а також при диспепсії.

Крім цього його можна застосовувати для лікування захворювань дихальних шляхів і для посилення лактації у період грудного вигодовування. Фенхель може застосовуватися як сам по собі, так і в складі лікарських зборів (грудних, жовчогінних, заспокійливих і ін).

Кремнієва кислота

Кремнієва кислота служить джерелом кремнію для організму. Кремній  є одним з найважливіших елементів, в кремнії потребують всі, особливо вагітні та самки. За твердженням вчених, кремній бере участь у багатьох процесах, особливо в засвоєнні інших мікроелементів, в синтезі білків і холестерину. Кремній утворює в  організмі колоїди, що володіють здатністю привертати до себе різні віруси, кандиди, дріжджі, слизу і ін. не властиві для організму мікроорганізми в кишечнику, так і в крові, і через кал, сечу і піт виводять всю цю нечисть з організму. Крім того, кремній необхідний для хорошого стану судин, кісток, сухожиль, клапанів серця і ШЛУНКОВО-кишкового тракту, кришталиків очей.

Залізо

Залізо є зв'язною ланкою в процесі утворення червоних кров'яних тілець, що беруть участь у всіх проходять в організмі процесах. Вони сприяють виведення вуглекислоти з організму, живлять клітини ферментами, іонами і органічними молекулами.

Захист організму від бактерій без заліза практично неможлива, так як воно бере участь в утворенні імунних клітин і потрібно для нормальної роботи елементів В-вітамінної групи.

Залізо є складовою частиною більш сімдесяти різноманітних ферментів, серед яких і дихальні, що забезпечують нормальне проходження дихальних процесів в тканинах і клітинах і беруть участь у знешкодженні чужорідних елементів, що проникають в організм людини.

Підтримувати вміст заліза в організмі на достатньому рівні, що потрібно для повноцінного процесу фагоцитозу, інтерферону, синтезу лізоциму, які забезпечують сироватку крові необхідними бактерицидними властивостями.

Кальцій

Кальцій є головним будівельним матеріалом для формування кісток і зубів. Кальцій входить в склад крові, клітинних і тканинних рідин. Бере участь у згортанні крові і зменшує проникність стінок судин, перешкоджаючи проникненню в клітини чужорідних алергенів і вірусів.

Стимулює функції деяких ферментів і гормонів, виділення інсуліну, чинить протизапальну і антиалергенна дію, підвищує захисні сили організму, впливає на синтез нуклеїнових кислот і білка в м'язах, процеси відновлення водного балансу в організмі, вносить ощелачивающий ефект в кислотно-лужну рівновагу поряд з натрієм (Na), калієм (K) і магній (Mg).

Необхідний для передачі нервових імпульсів. Безпосередньо впливає на процеси м'язового скорочення, необхідний для підтримки стабільної серцевої діяльності, виступає регулятором нервової системи.

Магній

Магній - природний транквілізатор і антистресовий мінерал! Магній - один із найпоширеніших елементів у природі, є невід'ємним компонентом кісток та зубної емалі у тварин.

Магній відіграє значну роль в організмі - він необхідний для нормального функціонування близько 300 ферментів. Разом з кальцієм (Ca) і фосфор (P) магній бере участь у формуванні здорових кісток.

Магній необхідний для обміну глюкози, амінокислот, жирів, транспорту поживних речовин, потрібний для вироблення енергії. Магній бере участь у процесі синтезу білків, передачі генетичної інформації, нервових сигналів. Необхідний для підтримки серцево-судинної системи в здоровому стані. Адекватний рівень магнію зменшує ймовірність серцевих нападів.

Магній нормалізує діяльність м'язів, знижує вміст холестерину, сприяє очищенню організму від деяких видів токсичних речовин.

Магній разом з Вітаміном B6 (Піридоксин) попереджає утворення каменів у нирках. Якщо не вистачає тільки магнію, ниркові камені найчастіше бувають фосфатними (сполуки кальцію з фосфором), а якщо не вистачає тільки Вітаміну B6 - з'являються оксалатні камені (сполуки кальцію (Ca) з щавлевою кислотою).

Він відомий як антистресова речовина - додаткова кількість магнію сприяє підвищенню стійкості до стресу. Солі магнію пригнічують ріст злоякісних утворень.

Також магній допомагає в боротьбі з перевтомою - рекомендується вживати добавки, що містять магній, при хронічних перевтомі.

Фосфати

Фосфати - це солі фосфорних кислот, які входять до складу добрив і використовуються для виробництва багатьох лікарських засобів.

Фосфати - це обов'язкова складова організму всіх тварин. В першу чергу фосфати - це компонент АТФ, яка є основним переносником енергії в організмі.

Ефірні екстракти

Ефірні екстракти не накопичуються в організмі, а виводяться з нього, подібно до більшості лікарських препаратів. Особливо цінними вважаються такі їх характеристики:

 • Антисептичні і бактерицидні властивості, здатність гасити запальні процеси;
 • Седативну дію;
 • Сечогінну дію;
 • Знеболюючі властивості;
 • Регенерующее дію;
 • Відхаркувальну дію;

Крім перерахованих вище характеристик, багато ефіри покращують роботу кровоносної системи, благотворно впливають на травлення, виводять з організму шлаки і токсини, зміцнюють імунітет, нормалізують гормональний фон, діють як еротичні стимулятори.

Азот

Азот – біоелемент, структурна одиниця органічних сполук, бере участь в побудові організмів і забезпеченні їх життєдіяльності. Входить до складу найважливіших біополімерів: білків, нуклеїнових кислот (ДНК, РНК); деяких вітамінів і гормонів.

Фізіологічна роль азоту в організмі пов'язана насамперед з білками і амінокислотами, їх метаболізмом, участю в життєво важливих процесах. Амінокислоти є вихідними сполуками при біосинтезі гормонів, вітамінів, пігментів та інших речовин.

З організму азоту виводиться разом із сечею, калом, видихуваним повітрям, а також з потом, слиною і волоссям.

Відсутність або нестача сполук азоту в їжі викликає серйозні захворювання.

Білки

Білки - азотисті сполуки. До їх складу входять вуглець, водень, кисень, азот та сірка…

До групи розчинних відносяться альбуміни, глобуліни, проламіни, глютеліни, протаміни і гістони.

Альбуміни містять сірку, розчинні у чистій воді, в сольових розчинах, кислотах і лугах. Містяться  у тваринному і рослинному сировину.

Глобуліни  у чистій воді не розчиняються, добре розчиняються  в слабких розчинах (5-15%) нейтральних солей. У розчинах більшої концентрації осаджуються. Зустрічаються найбільше в рослинному світі ( в основному в насінні). Подібно альбуминам добре денатуруються при нагріванні, механічному впливі і т. п.

Проламіни – рослинні білки. У пшениці ця група білка представлена гліадин, на частку якого припадає половина усього білка клейковини.

Глютеліни теж містяться в насінні злаків. У зерні пшениці представлений глютенін, що бере участь разом з гліадином в утворенні клейковини. У воді, в розчинах спирту і нейтральних солей нерозчинні; розчиняються в слабких розчинах кислот і лугів.

Протаміни і гістони входять до складу білків клітинних ядер, що говорить про їх важливу роль в життєвих процесах. Зустрічаються в основному в білках тваринного походження, мають виражені лужні властивості, розчинні у воді, при нагріванні не згортаються.

До групи нерозчинних білків відносяться білки тваринної природи. Вони не розчиняються ні в сольових розчинах, ні в органічних розчинниках, розчиняються при тривалому нагріванні у воді.

До цієї групи належать колаген (білок сухожиль) і кератин (білок шерсті, копит і рогів).

Сірка

В організмі сірка присутня постійно. Сірку називають мінералом «краси», так як при її дефіциті шерсть починають ламатися і втрачають блиск, а шкіра блідне і старіє.

Синтез білків, необхідних для побудови сполучних тканин організму, в свою чергу, не може відбуватися без сірки; вона є складовою частиною амінокислот – цистеиновой, цистиновой і метіоніновим.

Кератин, який є елементом клітин шкіри, волосся і нігтів, теж включає в себе багато сірки; вона ж входить до складу інсуліну, без якого неможливий нормальний вуглеводний обмін. У вуглеводах теж є сірка – наприклад, в гепарине, підтримує кров у рідкому стані.

В організмі сірка бере участь в безлічі необхідних для життя процесів, взаємодіючи з вітамінами Н, групи В, що підтримують здоров'я нервової системи і обмін речовин, а також вітаміном N – ліпоєвої кислотою, що постачає енергією головний мозок і забезпечує засвоєння глюкози м'язами.

Клітинне дихання і вироблення жовчі теж відбуваються з участю сірки; таким чином, вона підтримує рівновагу у всіх клітинах, органах і системах організму.

Сірка бере участь у формуванні хрящової тканини; впливає на ріст, гнучкість і еластичність кісток; зміцнює м'язовий каркас – це особливо важливо для підлітків; зупиняє розвивається сколіоз; при артритах, розтягненнях, міозиті, бурсит зменшує біль і запалення, знімає судоми.

Організму потрібно вимивати шлаки і токсини зі всіх клітин – сірка сприяє цьому: вона підвищує проникність мембран і нейтралізує токсичні речовини, накопичені всередині клітин, а корисним речовинам, в той же час, допомагає надходити в клітини. При алергічних захворюваннях сірка дуже важлива, тому пацієнтам часто призначають сірковмісні препарати: це знову ж таки пов'язано з її антитоксичну дію – чужорідне речовина вчасно виводиться з клітини, і алергічна реакція не виникає.

Оскільки сірка бере участь у формуванні білка і є компонентом багатьох амінокислот, вона сприяє зміцненню антиоксидантного захисту. Амінокислоти, що містять сірку, синтезують білки, що забезпечують ефективну роботу імунної системи, що захищає від безлічі агресивних впливів.

Багато ферменти, гормони, вітаміни теж синтезуються в організмі за участю сірки; завдяки їй, підтримується нормальний рівень цукру в крові.

Вугіліна кислота

Вугільна кислота організм тварин  для підтримання своєї життєдіяльності повинен володіти значними резервами вуглекислоти. Це було експериментально підтверджено дослідженнями N. Cherniak і G. Longobardo.

Без вуглекислого газу організм не може жити, так само як і без кисню. Вуглекислота, якщо її отримувати в помірних дозах, стимулює захисні системи організму і може допомогти впоратися з фізичними і нервовими навантаженнями. Вуглекислота відіграє важливу роль у підтримці кислотно-лужного балансу, бере участь у засвоєнні багатьох мінералів.

Гумінові кислоти

Гумінові кислоти складають основну частину гумінових речовин, з якими ми постійно зустрічаємося в природі: в ґрунті, торфі, бурому вугіллі і в самих рослинах. Препарати гумінової кислоти завдяки своєму в'яжучому, антирезорбтивному, протизапальній, антибактеріальній і противірусній дії особливо добре підходять для терапії захворювань органів травлення і порушень обміну речовин, контрольованих кишковим імунітетом. Препарати гумінових кислот в основному не всмоктуються в організм, а роблять свою лікувальну дію у просвіті шлунково-кишкового тракту і стінці кишечника.

Лігнін

Лігнін - ентеросорбент на основі природного полімеру рослинного походження лігніну був розроблений в Німеччині Р. Шоллером, Л. Мейером і Р. Брауном в 1943 році під назвою «порлизан». Лігнін успішно застосовувався як проти діарей різного походження.

Ентеросорбенти на основі лігніну надають ентеросорбіруючу, дезінтоксикаційну, протидіарейну, антиоксидантну, гіполіпідемічну та комплексоутворювальну дію.

Пов'язує різні мікроорганізми, продукти їх життєдіяльності, токсини екзогенної та ендогенної природи, алергени, ксенобіотики, важкі метали, радіоактивні ізотопи, аміак, двовалентні катіони і сприяє їх виведенню через ШКТ.

Целюлоза і геміцелюлоза

Целюлоза і геміцелюлоза вбирають воду, полегшуючи діяльність товстої кишки. По суті, вони «надають обсяг» відходів і швидше просувають їх по товстому кишечнику. Це не тільки запобігає виникненню закрепів, але і захищає від дивертикулеза, спазматичного коліту, геморою, раку товстої кишки і варикозного розширення вен.

Отлично!
Відповісти
Глина и вправду чудодейственная. Посоветовали на фоне сильного пищевого расстройства. Две недели мучились, по врачам ходили. Одни антибиотики и гормоны прописали!!! Я от такого лечения отказалась. Другой врач назначил лечение, но от него стало только хуже: собака стала какать нерегулярно, но диарея никуда не ушла.
Знакомая посоветовала глину. Стали давай ее вместе с панкреатитом и пробиотиком. Уже на второй день было видно улучшение, а на третий день стул стал совершенно нормальный😊.
Буду давать ее периодически в качестве профилактики. Знакомая вообще на постоянной основе ее дает, у нее собака с пола подбирает и для них это спасение.
Уже всем знакомым разрекламировала и дальше буду советовать)
Відповісти
Всього за 3 прийома в собаки пройшли розлади шлунку. Хоча перед цим давала смекту. Більше не резикувала, так як собака була тоді вагітна. РЕКОМЕНДУЮ
Відповісти
MoorLiquid (Люпосан грязь, пер с англ, с сайта производителя) — это натуральная глина, которая накапливалась в течение тысячелетий в дикой природе. Он образован всевозможными отложениями, микроорганизмами и микроэлементами животного и растительного происхождения.

Его основная функция заключается в защите желудка, он также действует как поглотитель воды в кишечнике животного, делая фекалии более твердыми, что особенно эффективно при диарее.

MoorLiquid поглощает и удаляет токсины и предотвращает рост бактерий, эта натуральная добавка помогает достичь и поддерживать здоровый желудок, что приводит к увеличению поглощения питательных веществ, отражая положительные результаты во всем теле с повышением жизненных сил, здоровой кожей и шерстью и т. д.

Немецкие ветеринары используют натуральную глину у собак с хроническим воспалительным заболеванием кишечника (ВЗК) или синдромом Крона с очень хорошими результатами благодаря способности глины создавать слизистую оболочку внутри стенки кишечника.

Добавка MoorLiquid — это 100-процентный натуральный продукт с жидкой консистенцией и биологически активными веществами.


РЕКОМЕНДУЕТСЯ ДЛЯ
- Собаки с нежным желудочно-кишечным трактом или проблемами кислотности

- Стимулирование флоры и укрепление стенок кишечника

- Уменьшение симптомов плохого питания

- Улучшение усвоения питательных веществ из пищи

- Способствует производству новых клеток крови

- Поддерживает регулярные и здоровые движения кишечника.

- Предотвращает запоры, недержание и метеоризм.

- Особенно рекомендуется для собак, страдающих коликами

- Идеально подходит для собак с кишечными заболеваниями ВЗК

- Способствует здоровью кожи и волос
Відповісти
Не знаю, как это работает, но это работает. Взяла на фоне нескончаемого в течение 3 месяцев колита. Все ветеринарные назначения выполнены, но результата никакого, колит. Взяла грязь, не надеясь. В течение 3 дней нормализовался стул! Даю чайной ложкой в угол рта, без разговоров, хоть и не нравится. В общем, очень довольны, спасибо.
Відповісти
Ще 5 коментарів
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Натуральна добавка для шлунка і кишечника LUPO Moorliquid : Грязь - 500 г

В наявності
Артикул: LM-D1141
756 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Форма випуску
Характеристики
Властивості Для стабілізації стану кишківника, Покращення травлення
Форма випуску Грязь
Країна виробництва Німеччина
 • Новою поштою по Україні
 • Кур'єром по Києву
 • Самовивіз: м.Київ, вул. Йорданська, 18

 

 Більше інформації про доставку

 • Готівкою при самовивозі
 • Оплата на картку ПриватБанку
 • Оплата після оформлення замовлення у Кошику через систему безпечних електронихх платежів WayForPay
 • На розрахунковий рахунок ФОП (безготівковий розрахунок)
 • Накладеним платежем (передоплата від 150 грн)

Детальніше про оплату

 

Вгору