Всі власники домашніх вихованців хочуть, щоб їхній улюбленець відчував себе і виглядав на всі 100%. Однак, це залежить від багатьох факторів. Одним із яких є відсутність паразитів на тілі у тварини. Які можуть спричиняти не малий дискомфорт. Причому це може позначатися як на емоційному, так і фізичному стані собаки, а саме:

  • Підвищена тривожність та нервозність.
  • Поганий сон та загальне самопочуття.
  • Нездоровий вид вовни, яка виглядає тьмяною, ламкою та не яскравою.

Саме тому варто подумати про те, щоб купити харчові добавки від бліх та кліщів ТМ «Luposan». Які на практиці, та неодноразово довели свою ефективність. І для тисяч власників домашніх тварин стали справжньою «паличкою-виручалочкою». Про придбання якої обов'язково варто замислитись. А тепер, давайте розглянемо, чим хороші харчові добавки для собак від бліх та кліщів від ТМ Luposan.

Наскільки ефективні харчові добавки від бліх та кліщів?

Насправді, переваг, які мають ці БАДи більш ніж достатньо. І це саме ті аргументи, які є головними чинниками для того, щоб власники чотирилапих друзів віддавали перевагу саме їм. Тому варто детальніше на них зупинитися і докладно розглянути.

  • Насамперед, ці харчові добавки від бліх та кліщів від «Luposan», виготовлені з натуральних компонентів. Відповідно, безпечні для здоров'я тварини. Більше того, їх можна додавати до раціону вагітних самок і цуценят, починаючи з шестимісячного віку.
  • Працюючи зсередини, ці препарати створюють на шкірі собаки несприятливе для паразитів середовище. Паралельно з цим посилюючи імунітет тварини. А здоровий стан шкіри та вовни, ще один фактор, який допомагає уникнути появи цих комах.
  • Крім гарного виду вовни, ці харчові добавки ще й допомагають виключити появу неприємного запаху тіла собаки. Що особливо актуально для деяких порід. Ідеальний та безпечний «дезодорант».
  • Екстракти трав та рослин, що входять до складу препаратів, покращують не просто обмін речовин, а й самопочуття собак. А що як не це, ще може тішити їхніх власників? Які з особливим трепетом ставляться до здоров'я свого чотирилапого друга, а його добрий настрій передається і їм.
  • Ну і звичайно ж, важливий фактор - це форма випуску, в якій пропонуються засоби від бліх і кліщів. Серед яких ви можете вибрати найбільш прийнятний для себе варіант. Наприклад, LUPO ZECK, це невеликі капсули, які собаці, а особливо маленькій, легко, та зручно їсти, а LUPO Zeckweg порошок для додавання в корм. Все залежить від того, чому віддає більшу перевагу ваш вихованець. Або ж, що ви вважаєте для себе більш практичним. У будь-якому випадку, така можливість вибору, дає вас купити ідеальну в усіх відношеннях харчову добавку від бліх та кліщів.

Як бачимо, факти говорять самі за себе. І особливо актуальним буде купити харчові добавки від бліх та кліщів, з настанням теплих днів. Тому що саме в цей час починають активізуватися паразити. Ну а в міжсезоння таке придбання буде необхідним тому, що навесні чи восени може знижуватись імунітет. Ну а корисні речовини, мінерали та вітаміни, що входять до цих БАДів, допомагають відновити їх баланс, тим самим забезпечивши здоровий стан вашого улюбленця. Ідеальний вибір дбайливих господарів!

Чому саме ТМ Luposan?

Здоров'я тих, кого ми приручили, це саме те, до чого потрібно ставитись з особливою увагою. Хіба не так? Ну і звичайно ж, зовнішній вигляд вихованця також має бути на висоті. Ось чому потрібно подумати про те, щоб забезпечити собаку всім найкращим. В даному випадку це можна сказати про харчові добавки ТМ «Luposan». Німецького виробника товарів для тварин, який має великий досвід у цій справі, та необхідну матеріально-технічну та наукову базу для розробки та виробництва продуктів. Також йдеться і про гарантування якості всіх товарів. Яке знаходиться на найвищому рівні.

До того ж наш інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором цього та інших брендів зі світовим ім'ям. А це означає, що ми готові запропонувати всім найвигідніші ціни. Які дозволять вам придбати відмінний продукт без зайвих витрат бюджету.

Також, наші менеджери та продавці консультанти з великим досвідом роботи, а головне, з не меншим задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір. Як харчових добавок, так і інших товарів для наших братів менших. Звернутися до нас – це чудове рішення!