Дбайливий господар намагається забезпечити свого чотириногого вихованця активними прогулянками, смачним і корисним щоденним раціоном, якісним медичним обслуговуванням. При цьому крім основних умов правильного утримання і догляду, тварин балують усілякими ласощами. Одним з популярних собачих ласощів є такий натуральний продукт, як сушені вуха кролика.

Цей різновид ласощів - це не тільки розкішне частування. Засушені за спеціальною технологією кролячі вушка несуть користь для організму вихованця. Вводити таке додаткове харчування в раціон тварини в рекомендованих кількостях можна кожен день, не хвилюючись за появу зайвої ваги або якихось інших небажаних наслідків.

Сушені вуха кролика: переваги таких ласощів

Так чим же корисні сушені кролячі вуха? Як відзначають дипломовані ветеринари і досвідчені заводчики, такі ласощі забезпечують наступні ефекти:

  • Підтримання гігієни ротової порожнини (природне очищення зубів, ясен від нальоту, зубного каменю, залишків їжі);
  • Зміцнення ясен, щелеп за рахунок задоволення жувальної потреби;
  • Позитивний вплив на травлення, процеси метаболізму;
  • Постачання організму натуральними білками тваринного походження;
  • Можливість підвищення результативності тренувань при частуванні смаколиками за виконані команди.

Також підсушені вуха кролика рекомендовані для підгодівлі цуценят. Розмір ласощів ідеальний для зростаючих вихованців. Кролячі вушка підходять в якості пустушки або «тренажера», що сприяє формуванню правильного розвитку щелеп і прикусу.

Де купити якісні сушені кролячі вуха?

Слід врахувати, що тільки якісні продукти корисні для вашої собаки і не здатні завдати шкоди. Тому варто вибирати перевірених виробників, що пропонують натуральні харчові добавки, корми, ласощі для тварин високого класу. Щоб купити сушені кролячі вуха з гарантією гідної якості, вибирайте продукцію відомого німецького бренду DOKAS, доступну на сайті LUPOSAN Ukraine в будь-який час.