Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

Markus-Muhle NaturNah (смак, аналогічний смаку природної здобичі)

Сухий корм для собак, виготовлений методом холодного пресування. Містить усі важливі компоненти, характерні для здобичі, впольованої в природних умовах. Повнораціонний корм.

Походження собаки від вовка було давно підтверджене науковими дослідженнями, і протягом усіх минулих тисячоліть процесу одомашнювання травна система тварини залишалася майже незмінною. В основному собаки харчувалися не тільки м'ясом тварин, добутих ними на полюванні, але й їхніми кістками, нутрощами, такими як рубець разом з його вмістом (зокрема, напівперетравленою травою та іншою рослинною їжею), рідинами організму та шкірою своєї здобичі. Раціон харчування включав також ягоди, рослини, рибу й комах. Ця природна здобич містила всі речовини, життєво необхідні для розвитку й здоров'я тварини - це й було пріоритетним аспектом при розробці нашого корму для собак, виготовлюваного методом холодного пресування.

Разом із фахівцями-практиками ми розробили високоякісний повнораціонний корм для усіх собак, який завдяки своєму складу, близькому до природного раціону, і щадному методу виробництва розрахований на задоволення потреб вашого собаки.

Оптимізована енергетична цінність, яка становить 367 кал/100 г, дуже гарна перетравлюваність і перемелювання всіх твердих компонентів на борошно забезпечують високу біодоступність корму.

 

Склад:

Сушене куряче м'ясо, перемелене 28 %, Кукурудзяне борошно із цільнозмеленого зерна, підданого гідротермічній обробці, Рисове борошно із цільнозмеленого зерна, підданого гідротермічній обробці, Борошно з рубців дичини 8 %, Паростки рису, Борошно з кісток дичини 5 %, Паростки кукурудзи, Борошно з топінамбура, Борошно з морської риби 5 %, М'якоть буряка, висушена, Лляна олія холодного віджиму, Рапсова олія холодного віджиму, Порошок із яєчного жовтка 2 %, Сухий торф, Плодово-ягідний порошок 2 % (склад: плоди ріжкового дерева, ананас, папайя, банан, ацерола, яблуко, груша, чорниця, манго, малина), Суміш пряних трав, висушена, Лососевий жир, Борошно з водоростей, Юка Шидигера, висушена й перемелена.

Добавки, відповідні фізіологічним нормам харчування, на кг

Вітаміни, провітаміни та речовини аналогічної дії

Вітамін A 10 500 МО (міжнародних одиниць), Вітамін D3 1 050 МО, Вітамін Е 200 мг, Вітамін В1 3,5 мг, Вітамін В2 у формі рибофлавіну 7,0 мг, Вітамін В6 у формі гідрохлориду піридоксину 4,2 мг, Вітамін В12 42 мкг, Біотин 210 мкг, Фолієва кислота 0,35 мг, Ніацин 21 мг, Вітамін З 140 мг, Кальцію-D-пантотенат 7,0 мг, Хлорид холіну 1 050 мг.

Мікроелементи

Марганець у формі оксиду марганцю (ІІ) 48 мг, Мідь у формі оксиду міді (II) 10 мг, Цинк у формі оксиду цинку 65 мг, Йод у формі йодату кальцію 1,6 мг

Інгредієнти

Сирий білок 25 %

Сирий жир 10,5 %

Сира клітковина 3,3 %

Чиста зола 7 %

Кальцій 1,3 %

Фосфор 1 %

Натрій 0,39 %

Магній 0,18 %

Калій 0,69 %

Залізо 200 мг/кг

 

Рекомендована кількість корму (на добу)

Для дорослих собак - 1,2 % маси тіла

Для молодих собак - 2,5 % маси тіла

 

Корм Markus Muhle NaturNah дуже багатий різними лікувальними травами, тому ми надаємо для вас короткий опис кожної з них.

Паростки рису

Паростки рису містять протеїни, вітаміни В1, В2, В3, В6, мікроелементи - цинк, залізо, калій, сірку, фосфор, ленолевую, піноленовую та олеїнову кислоти, різні натуральні антиоксиданти - токоферол, токотриенол, оризанол і сквален.

Комплекс цих речовин забезпечує протизапальний, пом'якшуючий і пом'якшувальну, антиоксидантну, регенеруючу властивості основної маси тканин організму і особливо зовнішніх покривних тканин організму.

 

Рубець

Рубець – це перший преджелудок жуйних. Він представляє з себе великий мішок, в якому, з'їдені коровою напівпережована трава, сіно або силос, поступово перетравлюються, і тільки після цього їжа піде в ферментативний шлунок – сичуг. Само собою, вміщуючи до п'ятдесяти кілограмів корму, рубець зобов'язаний бути товстим і здатним до руху, щоб керувати своїм вмістом. Так що щільні м'язові тяжі, товщиною до п'яти сантиметрів, променями розходяться по всьому цьому мішку.

Рубець багатий на ферменти, вітаміни і білок, які виробляються корисними бактеріями всередині рубця.

Тому рубець дуже корисний для здоров'я шкіри і слизових оболонок, нервової і травних систем, регулює цукор в крові, антиоксидант.

 

Паростки кукурудзи

Паростки кукурудзи В кукурудзі містяться: вуглеводи, жири, білки, вода, клітковина, амінокислоти, мікроелементи: цинк, селен, мідь, марганець, залізо; макроелементи: фосфор, натрій, магній, кальцій, калій; вітаміни: А, В1, В2, В5, В6, РР, С, К, Е, В9 (фолієва кислота) і інші корисні речовини.

Кукурудза має жовчогінну та сечогінну дію, тому вона корисна при підвищеному артеріальному тиску, набряках, дискінезії жовчовивідних шляхів, цукровому діабеті.

Кукурудза допомагає очистити весь організм, виводячи з нього токсини, радіонукліди, шлаки, що допомагає захистити організм від старіння і попереджає захворювання серця.

Вуглеводи, що містяться в кукурудзі, необхідні для живлення нервових клітин, тому кукурудзу корисно використовувати при захворюваннях центральної нервової системи: поліомієліті, епілепсії та інших хворобах.

 

Кісткове борошно

Кісткове борошно - це важливий компонент, необхідний при виробництві збалансованих по обмінній енергії, поживних і біологічно активних речовин раціонів для тварин.

Кісткове борошно – це не лише білковий компонент, в ній містяться жири, що задовольняють енергетичну потребу організму тварин, фосфор, кальцій, мікроелементи, вітаміни групи B, а також деякі неідентифіковані екстрактивні корисні фактори, такі як кишковий ростовий фактор фактор Аккермана, ростовий фактор, присутній в золі та інші ростостимулювальні і регулюють обмінні процеси речовини.

Протеїн кісткового борошна повноцінний за амінокислотним складом. Порівняно з рослинними білками вміст у ньому лізину, метіоніну, цистину й інших амінокислот.

 

Топінамбур

Одне з ключових корисних властивостей топінамбура – його бульби виступають справжнім сховищем вуглеводів, причому на відміну від картоплі чи моркви, вуглеводи знаходяться в легкозасвоюваній формі.

У цих бульбах замість крохмалю міститься багато інуліну, звідси і дуже низький глікемічний індекс продукту. У топінамбурі велика кількість мікроелементів і вітамінів, у тому числі і вітаміну С. Також в топінамбурі дуже багато заліза і калію, клітковини дієтичного властивості.

Топінамбур, корисні властивості якого полягають також і в тому, що він є відмінним антиоксидантом, здатний вивести з організму значну кількість радіонуклідів.

 

Борошно морської риби

Білок, який міститься в борошні, отриманого шляхом переробки дрібних риб, ракоподібних, морських ссавців, дуже корисний для тварин. Завдяки цьому рибне борошно активно використовують у кормової промисловості. Її вживання сприяє отриманню корисних речовин, здоров'ю та швидкому розвитку і росту тварин, їх плодючості і продуктивності.

Рибне борошно містить вітаміни, амінокислоти і мінеральні елементи, а саме: білок тваринного походження; метіонін; лізин; треонін; холін; біотин; вітаміни групи А і D та інші корисні речовини.

 

Лляне масло

Лляне масло — важливий і незамінний продукт здоров'я. Регулярне вживання лляної олії нормалізує роботу організму і допомагає при багатьох захворюваннях. Масло отримують з насіння льону холодним пресуванням (у насінні льону міститься до 48 %). Саме за технологією холодного віджимання масло зберігає свої цілющі властивості і може використовуватися в лікарських цілях.

За біологічної цінності олія з насіння льону займає перше місце серед інших харчових рослинних масел і містить масу корисних для організму речовин (поліненасичені кислоти, вітаміни F, A, E, B, K, насичені жирні кислоти (10% складу).

Олія з насіння льону є відмінним зовнішнім джерелом цінних поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6 (наш організм не може самостійно синтезувати ці жири). Причому, якщо Омега-6 є також в соєвому, соняшниковій, гірчичному, рапсовій і оливковій олії, то Омега-3 міститься в достатній кількості тільки в лляній олії. В олії з насіння льону зміст Омега-3 в 2 рази більше, ніж у риб'ячому жирі, і значно вище, ніж в інших продуктах харчування. Потрапляючи в організм, Омега-3 і Омега-6, впроваджуються в структуру клітини, і в подальшому позитивно впливають на клітинну активність, швидкість передачі нервових імпульсів.

Олія насіння льону нормалізує роботу всієї травної системи: покращує функцію печінки, сприяє лікуванню колітів, гастритів, усуває запори, печію, надає протипаразитарну дію.

Неоціненні імунозахисну властивості масла: його застосування в якості продукту харчування профілактично попереджає деякі онкологічні захворювання (рак молочної залози). Також рекомендують масло з насіння льону приймати післяопераційним і ослабленим хворим в період реабілітації. Рекомендується регулярне вживання олії льону і молодняку для повноцінного, здорового розвитку організму.

Дуже важлива роль олії насіння льону як корисного продукту здоров'я в житті самки. Це масло обов'язково має входити в раціон харчування вагітних, т. к. компоненти його позитивно впливають на правильний розвиток мозку майбутньої організму, полегшують перебіг вагітності і пологів. Щоденне вживання олії з насіння льону нормалізує гормональний фон.

 

Рапсове масло

Рапсове масло відрізняє високий вміст вітаміну Е, збалансований вміст поліненасичених жирних кислот, зокрема, лінолевої і ліноленової, дефіцит яких призводить до порушення кровообігу.

Завдяки своєму багатому складу рапсове масло покращує роботу ендокринної системи, зміцнює клітини м'язів і нервової системи.

 

Яєчний жовток

Яєчний жовток – це сукупність поживних речовин, вітамінів і мінералів, необхідних для повноцінного розвитку живого організму.

Яєчний жовток містить 12 вітамінів, життєво необхідних для організму людини, а процентний вміст деяких становить добову норму. Найбільше вітаміну Е, D, В9, В1, В2, В12, А, F, К. Природа також подбала і про постачання жовтка всіма необхідними мікроелементами. Їх налічується більше 50, найбільше міститься фосфору, кальцію, заліза, магнію, натрію, калію, сірки і хлору. Крім цього до складу жовтка входять протеїни, ліпіди, каротиноїди, лицетин і холестерин. Ще однією перевагою жовтка є те, що його поживні речовини засвоюються організмом людини на 95%. Максимально вітамінів і корисних речовин зберігається в сирому жовтку, однак у такому вигляді його можна вживати тільки при повній впевненості в здоров'я птиці.

Лицетин, що міститься в жовтку, живить нервові тканини і мозок людини, будучи профілактичним засобом проти склерозу. Він також сприяє нормалізації роботи печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів. Каротиноїди підвищують гостроту зору, профілактично діють на розвиток старечої катаракти. Порівняно з іншими продуктами харчування холестерин жовтка не відноситься до насичених жирів і тому легко розщеплюється.

Також знаходяться в яєчному жовтку фосфоліпіди, які зв'язують і виводять зайвий холестерин. Поживна речовина жовтка холеин перешкоджає утворенню та розвитку злоякісних пухлин, зокрема раку грудей.

Речовини яєчного жовтка беруть участь в процесі кровотворення, є хорошим стимулятором роботи імунної системи, стимулюють роботу мозку, зміцнюють суглоби і кістки. Також він стимулює відтік жовчі, чим викликає краще перистальтику шлунка і кишечника. Вживання жовтка під час вагітності запобігає ризик розвитку патології і вроджених вад у новонароджених.

 

Кероб

Кероб (ріжкове дерево, царгородський стручок, Іванів хліб) – вічнозелене дерево висотою до 10-15 м. Його плоди нагадують стручки квасолі, але істотно більш довгі, що досягають 30 см у довжину. Плоди ріжкового дерева (царського стручка)містять різного роду цукру, дубильні речовини, органічні речовини, а також такі діючі елементи як крохмаль, білок, слизу і пектини. Крім того, боби ріжкового дерево високий вміст вітамінів групи В, мікроелементів, мінералів (калій, кальцій тощо).

 

Ананас

Крім того, що ананас – фрукт, з вражаючими смаковими якостями, до його складу входить близько шістдесяти речовин, які надають йому неповторний специфічний аромат. Він володіє такою кількістю корисних властивостей і вітамінів, що можна вважати його мало не лікарським препаратом. У нього входять калій, магній, вітаміни: С, РР, В12, В1, В2. Крім них, до складу ананаса входить багато корисних мікроелементів і мінеральних речовин. Його м'якоть містить аскорбінову кислоту, білки, цукру, харчові волокна і воду.

Ананас, корисні властивості якого вражають, і містить таку речовину як бромелайн, який розщеплює білки і знімає запалення.

 

Папайя

Папайя містить білки, вуглеводи, клітковину, вітаміни групи В, А, С, D, а так само калій, фосфор, залізо, кальцій, натрій і фермент альбумін. Папайя по корисності не поступається дині, можна було б подумати, що жовтий колір дає каротин, але у випадку з папайєю – це речовина карикаксантин.

Цілющі властивості папайї визнаються ще з давніх часів. Це фрукт надзвичайно корисний для травлення, оскільки міститься в ньому папаїн допомагає організму отримати з їжі максимум поживних речовин. Сік папайї іноді використовується для лікування укусів комах і зняття болю при опіках

 

Банани

До складу бананів входить великий набір вітамінів (В1, В2, В3, В9, А, РР, С, Е), макро - та мікроелементів (кальцій, калій, натрій, магній, фосфор, мідь, залізо, цинк).

Банани відносяться до високоенергетичних продуктів, вживання яких дуже швидко підвищує рівень цукру в крові, тим самим вони надають заряд енергії для фізичних і розумових навантажень.

Введення в раціон харчування цього фрукта допомагає при лікуванні захворювань нирок, печінки, анемії, атеросклерозі, гіпертонії, депресії, печії, набряки кінцівок, запорі. Це пов'язано з високим вмістом калію, заліза і цинку.

Вітаміни групи В позитивно впливають на нервову систему, заспокоюючи її і нормалізують сон. При вживанні бананів збільшується рівень серотоніну в крові, що сприяє поліпшенню настрою.

 

Ацерола

Ацерола чи барбадоську вишня. Головне достоїнство ацероли – рекордну кількість вітаміну C. не Дивно, що барбадоську вишня вважають потужним натуральним імуностимулятором і комори антиоксидантів.

На додаток до вітаміну C у складі корисної ягоди ацероли знайдено вітамін, який бере участь у білковому обміні та відповідає за нормальне згортання крові.

 

Яблуко

Яблуко містить до 80% води, решта 20% корисні речовини: клітковина, органічні кислоти, калій, натрій, кальцій, магній, фосфор, залізо, йод, а також вітаміни А, В1, В3, РР, С та ін

У яблуках містяться такі важливі природні кислоти, як яблучна, винна і лимонна, а в комплексі з тими ж дубильними речовинами ці кислоти зупиняють процеси гниття і бродіння в кишечнику, дають можливість не відчувати метеоризму, здуття живота, сприяють природному очищенню та відновленню кишечника. А здоровий кишечник — ключ до довголіття і здоров'я вашого вихованця.

 

Груша

У груші міститься величезна кількість корисних речовин - клітковина, сахароза, глюкоза, фруктоза, каротин, фолієва кислота, марганець, залізо, йод, мідь, калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, цинк, фтор, молібден, пектини, зола і органічні кислоти. Вітаміни - А, В1, В2, В3, В5, В6, В9, С, Е, Р, РР, а так само дубильні речовини.

Груші використовують як антимікробний засіб, плоди якого створюють несприятливе середовище для хвороботворних бактерій. У плодах груші містяться органічні кислоти, які разом з соляною кислотою шлункового соку підкислюють їжу, що знаходиться в шлунку. Пектинові і дубильні речовини, що знаходяться в грушах у великій кількості, позбавляють ці бактерії рухливості.

Плоди містять антибіотик арбутин, що вбиває мікроби. Антимікробну дію груш впливає на кишкову флору та на мікроби, що викликають запалення нирок і сечового міхура.

 

Чорниця

Ягоди чорниці містять до 18% дубильних речовин пірокатехіновой групи, до 7% органічних кислот, серед них лимонна, яблучна, янтарна, хінна, бензойна, молочна, щавлева. Вміст цукру становить до 30%, вітаміну С - 6 мг/%, каротину -0,75-1,6 мг/%, вітаміну групи B - 0,04%. Насіння містить до 31% жирного масла, до 18% протеїну.

Головне багатство чорниці – це антиоксиданти. Як відомо, вони зв'язують вільні електрони і цим самим не дають утворюватися недоброякісним пухлин, впливаючи на організм на клітинному рівні. Таким чином, чорниця є хорошим засобом для профілактики ракових захворювань. Чорничні антиоксиданти називаються антоцианинами.

Вони є в редисці, ожині, яблуках, червоній капусті і темному винограді. Проте рекорд за змістом антиокисдантов, безсумнівно, належить чорниці.

 

Манго

М'якоть зрілого плоду манго містить приблизно 15% цукру, 1% білка.

М'якоть манго складається з води, містить білки, вуглеводи і клітковину, вона багата життєво важливими вітамінами D, С, А, вітаміни групи В, кальцієм, фосфором, залізом. Містить цинк, магній, калій, пектин, бета-каротин, органічні кислоти, сахарозу.

До складу м'якоті манго входять 12 амінокислот, у тому числі всі незамінні. Багаті плоди манго і каротиноїдами, які обумовлюють жовте або оранжево-жовте забарвлення м'якоті (каротину в манго майже в 5 разів більше, ніж у мандаринах).

Містяться в плодах манго вітаміни С і Е в комплексі з каротином і клітковиною.

 

Малина

Плоди малини містять яблучну, винну, капронову, саліцилову, мурашину кислоту; глюкозу, фруктозу, сахарозу, дубильні речовини, пектинові, азотисті і фарбувальні речовини, солі калію, міді, цианін-хлорид, ацетоин, бензальдегід, вітамін С, каротин, сліди вітамінів групи В і ефірне масло. Насіння містить жирну олію і фітостерини.

Ягоди малини мають специфічний приємний смак і аромат, вгамовують спрагу і покращує травлення. Включення в раціон ягід малини або продуктів з них значно прискорює лікування різних захворювань шлунково-кишкового тракту, так як вони мають протиблювотними, протизапальними і знеболюючими властивостями.

Крім жарознижуючої властивості малина має кровоспинну і антитоксичну дію, покращує апетит, вона благотворно впливає на тонус і колір шкіри бо містить у своєму складі вітаміни А, Е, РР, С і групи В.

 

Риб'ячий жир (лосось)

Риб'ячий жир (лосось)– це харчова добавка, яку отримують з печінки риб родини тріскових. Риб'ячий жир багатий омега-3 жирними кислотами (ейкозапентаєнової і докозагексаєнової), вітамінами Е, А та D. Він широко застосовується для лікування і профілактики різних захворювань, у тому числі артриту. Високий вміст у ньому вітаміну D допомагає запобігти рахіт, усунути дефіцит вітаміну D і А-вітамінну недостатність.

За змістом цінні Омега-3 жирних кислот, риб'ячий жир стоїть осібно серед жирів тваринного походження. Цей продукт надзвичайно корисний для здоров'я.

 • вітамін А: необхідний для збереження гарного зору, особливо при неяскравому світлі, для підтримки в здоровому стані шкіри, шерсті і слизових оболонок носа, горла, дихальної і травної системи, впливає на процеси росту кісток та зубної емалі цуценят, має антиоксидантні властивості, допомагає підтримувати здоров'я імунної системи, протистояти бактеріальних і вірусних інфекцій.
 • вітамін D: необхідний для підтримки здоров'я кісток і зубів, сприяє проникненню кальцію і фосфору в клітини, що запобігає схильність до судом литкових м'язів, підвищену нервову збудливість.
 • омега-3 жирні кислоти: володіють протизапальними властивостями, завдяки чому допомагають полегшити симптоми артриту, покращують функції мозку, зменшують стрес, запобігають алергію, полегшують перебіг астми, допомагають у профілактиці та лікуванні поведінкових розладів.
 • ейкозапентаєнова кислота (EPA): корисна для серцево-судинної системи, допомагає зняти запалення у всьому тілі. Має властивості антидепресанту.
 • докозагексаєнова кислота (DHA): жирна кислота, необхідна для хорошого зору, здоров'я нервової системи, збереження здорової і красивої шкіри.

Морські водорості містять ряд речовин, що володіють біологічною активністю: поліненасичені жирні кислоти омега-3 типу; похідні хлорофілу; полісахариди: сульфатованих галактани, фукоідани, глюкани, пектини, альгінову кислоту, а також лігніни, які є цінним джерелом харчових волокон; фенольні сполуки; ферменти; рослинні стерини, вітаміни, каротиноїди, макро-і мікроелементи. Що стосується окремих вітамінів, мікроелементів йоду, то їх в морських водоростях більше, ніж в інших продуктах.

 

Юка Шидигера

За цілющі властивості індіанці називали юку «деревом життя».

У юкке містяться сапоніни, хлорофіл, флавоноїди, вітамін С, бета-каротин, кальцій, залізо, магній, фосфор і вітаміни групи В.

Юка має різноспрямованим дію: покращує всмоктування поживних речовин, необхідних організму, нормалізує роботу травної системи, стимулює травлення і активно регулює видільні процеси. Сприяє детоксикації та очищення організму.

Сапоніни, що містяться в юкке, проявляють потужну протизапальну активність і антиалергічну дію.

Флавоноїди не здатні синтезуватися тваринами. В даний час вважається, що флавоноїди (поряд з іншими рослинними фенолами) є незамінними компонентами їжі ссавців. В організмі ссавців флавоноїди здатні змінювати активність багатьох ферментів обміну речовин.

Хлорофіл – рослинний пігмент, який забезпечує зелений колір рослинності. Сучасні дослідження вчених допомогли довести, що хлорофіл сприяє процесів кровотворення, регенерації тканин і швидкому загоєнню ран, а також стимулює роботу імунної системи організму, бореться з токсинами і виводить надлишки лікарських препаратів з організму.

Юка підвищує витривалість організму, знижує рівень холестерину в крові і покращує загальне самопочуття.

Что только не пробовала, но это единственный корм, который собака есть уже больше 2х месяцев. Анализы в норме, внешний вид отличный. Спасибо за быструю доставку!
Відповісти
Мій Бернський зенненхунд дуже перебірливий в кормах. Його так важко накормити. Корм може цілий день стояти в мисці. В цей корм йому дуже сподобався. Він просто за секунду зʼїдає порцію і просить ще. І склад мені дуже подобається!!! Я в захваті!!!
Відповісти
співвідношення ціни та якості просто чудове
Відповісти
У меня кламберы (белые собаки). Уже Почти год на этом корме. Состоянием шерсти и кондицией довольна. Когда нужно было увеличить вес на зиму давала люпосан сенситив 24/7.
Відповісти
Моей собачке корм подходит никаких нареканий. Пробовала разнообразить рацион кормом с ягненком, люпо натурал с курицей, сенситив гипоаллергенный, качество этих кормов отличное реакций и аллергии не было, но ел без удовольствия иногда заставляла, в чем причина не понятно...Только этот ему нравится кушает всегда с удовольствием.
Відповісти
Ще 5 коментарів
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Повноцінний сухий корм Markus-Muhle NaturNah для середніх і великих порід собак:
Упаковка виробника: 15 кг

В наявності
Артикул: LF-D1111-15
2 736 грн
3 040 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Характеристики
Призначення Для активних собак, Основне харчування, Укріплення імунної системи
Вік Дорослі собаки з 12 міс
Смак курка
Розмір пелет Standart pellets
Розмір породи Середні, Великі, Для всіх порід
клас Преміум
Енергетична цінність 367 Ккал на 100 г
Країна виробництва Німеччина
 • Новою поштою по Україні
 • Кур'єром по Києву
 • Самовивіз: м.Київ, вул. Йорданська, 18

 

 Більше інформації про доставку

 • Готівкою при самовивозі
 • Оплата на картку ПриватБанку
 • Оплата після оформлення замовлення у Кошику через систему безпечних електронихх платежів WayForPay
 • На розрахунковий рахунок ФОП (безготівковий розрахунок)
 • Накладеним платежем (передоплата від 150 грн)

Детальніше про оплату

 

Вгору