Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ексклюзивний представник заводів LUPOSAN & Markus-Mühle і Jackson Textiles (ТМ VetBed) в Україні
0
Мій кошик

LUPO Sensitiv

Повнораціонний дієтичний корм для собак для зменшення нестерпності живильних речовин.

Правильне харчування є найважливішою умовою забезпечення здоров'я й життєвої сили саме для чутливих до корму собак. Багато собак реагують на окремі компоненти корму алергією, погіршенням травної функції, а також проблемами зі шкірою й шерстним покривом. Однак причиною цього є не завжди саме окремі компоненти корму, а їх денатурування. До того ж саме для годівлі високочутливих собак інгредієнти корму мають бути абсолютно чистими, оскільки навіть найменші сліди речовин, що провокують алергію, можуть спричиняти сильні алергічні реакції.

 

Корм LUPO Sensitiv:

 • гарантовано не містить злаків/глютену
 • містить картоплю як джерело вуглеводів
 • гарантовано містить на 100% чисте сушене куряче м'ясо (монобілок)
 • гарантовано виготовлений методом холодного пресування (при температурі нижче 45°)
 • містить LupoZell - спеціально розроблену суміш трав для повного забезпечення шерстного покриву і шкіри необхідними речовинами

 

LUPO Sensitiv 24/10

 • 24% білок / 10% жир
 • для нормально активних і дуже активних собак
 • для вирощування цуценят
 • для вагітних і годуючих сук

 

Склад:

Сушене куряче м'ясо, перемелене 33%, Гідротермічно оброблений картопляний крохмаль 32%, Пастернак, висушений і перемелений, М'якоть буряка, Желатин, Насіння розторопші плямистої 5%, Суміш рослинних олій холодного віджиму 4,5 % (склад: лляна олія, рапсова олія та олія з насіння огіркової трави), Борошно з морських водоростей, Лососевий жир 2 %, Сухий торф 1,5%, Цикорій, висушений і перемелений 1,5 %, Торф'яна земля 1 %, Кропива, висушена 1 %, Листи кульбаби, висушені 1 %, Юка Шидигера

Добавки, відповідні фізіологічним нормам харчування, на кг

Вітаміни, провітаміни та речовини аналогічної дії

Вітамін А 10 000 МО, Вітамін D3 1 000 МО, Вітамін Е 200 мг, Вітамін В1 4 мг, Вітамін В2 у формі рибофлавіну 8 мг, Вітамін В6 у формі гідрохлориду піридоксину 4,8 мг, Вітамін В12 48 мкг, Біотин 252 мкг, Фолієва кислота 0,4 мг, Ніацин 24,1 мг, Вітамін З 140 мг, Кальцію-D-пантотенат 8 мг, Хлорид холіну 1 200 мг

Мікроелементи

Марганець у формі оксиду марганцю (ІІ) 48 мг, Мідь у формі оксиду міді (II) 10 мг, Цинк у формі оксиду цинку 65 мг, Йод у формі йодату кальцію 1,6 мг

 

Інгредієнти

Сирий білок 24 %

Сирий жир 10 %

Сира клітковина 3 %

Чиста зола 7,4 %

Кальцій 1,4 %

Фосфор 0,9 %

Натрій 0,31 %

Магній 0,15 %

 

Рекомендована кількість корму (на добу)

Для молодих собак - 2,5 % маси тіла

Для дорослих собак - 1,2 % маси тіла

 

Рекомендована тривалість годування: 3 - 8 тижнів. Після ослаблення симптомів нестерпності можна застосовувати далі без обмежень. Перед тим як почати годування, рекомендуємо звернутися за консультацією до відповідного фахівця. Фактична потреба собаки в їжі залежить від активності та віку. Зазначені дані є лише орієнтовними. Необхідно подбати про те, щоб у собаки завжди було досить свіжої питної води. Корм слід зберігати в сухому та прохолодному місці і не використовувати для його зберігання герметичні ємності.

 

Корм Lupo Sensitiv 24/10 дуже багатий різними лікувальними травами, тому ми надаємо для вас короткий опис кожної з них.

Картопля

Картопля — цілющий продукт. Приблизно 20-25 % ваги бульб становлять вуглеводи (крохмаль), близько 2 % — білкові речовини і 0,3 % — жир. Білок бульб багатий різними амінокислоти і відноситься до повноцінних білків. У картоплі міститься багато калію (568 мг на 100 г сирої маси), фосфору (50 мг), значна кількість магнію кальцію і заліза. У бульбах знайдені вітаміни С, В, В2, В6, РР, Д, К, Е, фолієва кислота, каротин та органічні кислоти: яблучна, щавлева, лимонна, кавова, хлорогенова та ін

Завдяки великому вмісту калію картопля сприяє виведенню з організму води і куховарської солі, що покращує обмін речовин, тому картопля вважається незамінним продуктом у дієтичному харчуванні.

Завдяки високому вмісту вуглеводів у картоплі досить висока калорійність - майже в 2-3 рази вище, ніж у інших овочів.

 

Пастернак

Пастернак дуже багатий біологічно активними та корисними речовинами, які чинять виражену дію на різні системи органів, дозволяючи застосовувати його при лікуванні і профілактиці різноманітних захворювань.

Велика кількість ефірних масел і специфічний смак «білої моркви» стимулюють вироблення травних ферментів шлункового соку. Це підвищує апетит, збільшує швидкість і повноту перетравлення їжі.

Завдяки все тим же ефірним маслам і деяких біологічно активних речовин сприяє посиленню роботи залоз внутрішньої секреції. Таким чином, корисні властивості пастернака для організму проявляються наступним чином: він стимулює не тільки вироблення в організмі різних ферментів, але і впливає на виробництво деяких гормонів.

Стимулює розчинення каменів і перешкоджає повторному всмоктуванню сечі. Як результат овоч дуже ефективно впливає на всю видільну систему.

Часте вживання в їжу білої моркви дуже благотворно позначається на стані легень і бронхів. Вважається, що навіть при емфіземі цілющі властивості пастернака здатні дуже сильно допомогти.

Завдяки високому вмісту каротину та аскорбінової кислоти хімічний склад пастернака дуже позитивно впливає на імунітет і зменшує ризик виникнення вірусних захворювань.

 

Буряк

Буряк – джерело бетаїну, амінокислоти, допомагає роботі печінки, захищає її від токсинів і, за деякими даними, перешкоджає переродження клітин печінки.
При вживанні буряків:

 1. Поліпшується травлення, зникають хронічні запори. Клітковина і органічні кислоти регулюють процеси обміну речовин, підсилюють рухову здатність кишечника. Крім механічного впливу клітковиною, з допомогою пектинових речовин буряк очищає кишечник знищенням гнильних бактерій.
 2. Регулюється жировий обмін. Присутній в буряках бетаїн (липотропна речовина) перешкоджає накопиченню жирів в клітинах печінки.
 3. Знижуються прояви гіпертонії, атеросклерозу завдяки великій кількості магнію в овочі.
 4. Підвищується гемоглобін, поліпшується робота серця, зміцнюють капіляри, очищається кров (все це завдяки вітаміну В9).
 5. Входить до складу буряків йод – просто чемпіон за кількістю серед інших коренеплодів. Він підвищує користь буряків при хворобах щитовидної залози з дефіцитом йоду.
 6. Стимулюється робота мозку. На його судини впливають бурякові нітрати, активізуючи кровообіг.
 7. Підтримується на хорошому рівні психологічне здоров'я.

 

Розторопша

Лікувальні властивості молочного чортополоху (а саме так в народі іменують розторопшу) були виявлені ще в часи сивої давнини. А все завдяки унікальному складу цієї рослини, яка містить близько 400 активних речовин, що володіють широким спектром дії на різні органи і системи людського організму.

Розторопша плямиста – це один з найбільш ефективних гепатопротекторів, який наступним чином впливає на організм:

 • стабілізує біомембрани гепатоцитів;
 • збільшує активність детоксикаційної, а також антиоксидантної систем печінки;
 • підсилює синтез глутатіону – унікального речовини, іменованого "матір'ю антиоксидантів";
 • стимулює синтез білка;
 • стимулює регенеративні процеси, що прискорює відновлення пошкоджених клітин печінки.

До того ж розторопша захищає ще неушкоджені гепатоцити, тим самим підвищуючи їх стійкість відносно інфекцій і отруєнь. А все завдяки силімарину, що перешкоджає попаданню отруйних речовин безпосередньо в клітини печінки. Це речовина розкладає отрути ще до того, як вони почнуть згубно впливати на організм.

 

Лляна олія

Лляна олія — важливий і незамінний продукт здоров'я. Регулярне вживання лляної олії нормалізує роботу організму і допомагає при багатьох захворюваннях. Масло отримують з насіння льону холодним пресуванням (у насінні льону міститься до 48 %). Саме за технологією холодного віджимання масло зберігає свої цілющі властивості і може використовуватися в лікарських цілях.

За біологічної цінності олія з насіння льону займає перше місце серед інших харчових рослинних масел і містить масу корисних для організму речовин (поліненасичені кислоти, вітаміни F, A, E, B, K, насичені жирні кислоти (10% складу).

Олія з насіння льону є відмінним зовнішнім джерелом цінних поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6  (наш організм не може самостійно синтезувати ці жири). Причому, якщо Омега-6 є також в соєвому, соняшниковій, гірчичному, рапсовій і оливковій олії, то Омега-3 міститься в достатній кількості тільки в лляній олії. В олії з насіння льону зміст Омега-3 в 2 рази більше, ніж у риб'ячому жирі, і значно вище, ніж в інших продуктах харчування. Потрапляючи в організм, Омега-3 і Омега-6, впроваджуються в структуру клітини, і в подальшому позитивно впливають на клітинну активність, швидкість передачі нервових імпульсів.

Олія насіння льону нормалізує роботу всієї травної системи: покращує функцію печінки, сприяє лікуванню колітів, гастритів, усуває запори, печію, надає протипаразитарну дію.

Неоціненні імунозахисну властивості масла: його застосування в якості продукту харчування профілактично попереджає деякі онкологічні захворювання (рак молочної залози). Також рекомендують масло з насіння льону приймати післяопераційним і ослабленим хворим в період реабілітації. Рекомендується регулярне вживання олії льону і молодняку для повноцінного, здорового розвитку організму.

Дуже важлива роль олії насіння льону як корисного продукту здоров'я в житті самки. Це масло обов'язково має входити в раціон харчування вагітних, т. к. компоненти його позитивно впливають на правильний розвиток мозку майбутньої організму, полегшують перебіг вагітності і пологів. Щоденне вживання олії з насіння льону нормалізує гормональний фон.

 

Рапсова олія

Рапсову олію відрізняє високий вміст вітаміну Е, збалансований вміст поліненасичених жирних кислот, зокрема, лінолевої і ліноленової, дефіцит яких призводить до порушення кровообігу.

Завдяки своєму багатому складу рапсове масло покращує роботу ендокринної системи, зміцнює клітини м'язів і нервової системи.

 

Масло Огірочника (Бораго)

Масло Огірочника (Бораго) з давнини відоме своїми лікувальними і омолоджують властивостями, які обумовлені наявністю в складі високої концентрації жирних кислот.

масло Отримують холодним пресуванням з насіння огуречника — природного джерела ПНЖК (жирних поліненасичених кислот) Омега-6 і Омега-3, сапонінів, дубильних речовин, вітамінів, мінералів, каротиноїдів, фітогормонів.

Корисні властивості:

 • Імуномодулятор, противірусну, жарознижуючий, сечогінний, потогінний, тонізуюче.
 • Масло бораго усуває гормональні порушення в організмі, тому незамінне при ПМС і під час менопаузи.
 • Нормалізує обмін речовин, лікує захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту.
 • Очищає кров та її циркуляцію, зміцнює імунітет.
 • Профілактика й лікування атеросклерозу, діабету, астми.
 • Сприяє синтезу ендорфінів (гормонів радості), що поліпшує психоемоційний стан, нормалізує сон.
 • Підтримує функцію надниркових залоз.
 • Приймати по 1 або 2 ч. ложечки в день. Можна натщесерце або додати в салат.

 

Морські водорості

Морські водорості містять низку речовин, які мають біологічну активність: поліненасичені жирні кислоти омега-3 типу; похідні хлорофілу; полісахариди: сульфатовані галактани, фукоїдани, глюкани, пектини, альгинову кислоту, а також лігніни, які є цінним джерелом харчових волокон; фенольні сполуки; ферменти; рослинні стерини, вітаміни, каротиноїди, макро- і мікроелементи. Що стосується окремих вітамінів, мікроелементів і йоду, то їх у морських водоростях більше, ніж в інших продуктах.

 

Риб'ячий жир

Риб'ячий жир– це харчова добавка, яку отримують з печінки риб родини тріскових. Риб'ячий жир багатий омега-3 жирними кислотами (ейкозапентаєнової і докозагексаєнової), вітамінами Е, А та D. Він широко застосовується для лікування і профілактики різних захворювань, у тому числі артриту. Високий вміст у ньому вітаміну D допомагає запобігти рахіт, усунути дефіцит вітаміну D і А-вітамінну недостатність.
За змістом цінні Омега-3 жирних кислот, риб'ячий жир стоїть осібно серед жирів тваринного походження. Цей продукт надзвичайно корисний для здоров'я.

 • вітамін А: необхідний для збереження гарного зору, особливо при неяскравому світлі, для підтримки в здоровому стані шкіри, шерсті і слизових оболонок носа, горла, дихальної і травної системи, впливає на процеси росту кісток та зубної емалі цуценят, має антиоксидантні властивості, допомагає підтримувати здоров'я імунної системи, протистояти бактеріальних і вірусних інфекцій.
 • вітамін D: необхідний для підтримки здоров'я кісток і зубів, сприяє проникненню кальцію і фосфору в клітини, що запобігає схильність до судом литкових м'язів, підвищену нервову збудливість.
 • омега-3 жирні кислоти: володіють протизапальними властивостями, завдяки чому допомагають полегшити симптоми артриту, покращують функції мозку, зменшують стрес, запобігають алергію, полегшують перебіг астми, допомагають у профілактиці та лікуванні поведінкових розладів.
 • ейкозапентаєнова кислота (EPA): корисна для серцево-судинної системи, допомагає зняти запалення у всьому тілі. Має властивості антидепресанту.
 • докозагексаєнова кислота (DHA): жирна кислота, необхідна для хорошого зору, здоров'я нервової системи, збереження здорової і красивої шкіри.

 

Лікувальна грязь

Харчуються брудом спокон століття і тварини, і люди. Вживання бруду (глини) знімає болі в животі, головний біль, зміцнює сили. Не кожна бруду має цілющі властивості, поклади подібної живильної глини є  в певних місцях.

Бруд містить такі необхідні для здоров'я мінерали, як кальцій, залізо, селен, азот, магній. До того ж вона володіє абсорбуючим властивістю, тобто виводить з організму шкідливі речовини.

По суті, практично будь-яка тварина на планеті поїдає землю в тій чи іншій формі: багато птиці і травоїдні тварини (велика рогата худоба, коні, олені, слони, мавпи, вовки, зайці) відвідують особливі місця солонцевих та інших грунтів, де лижуть землю або їдять її.

 

Кропива

В кропиві міститься великий хімічний склад мікроелементів. Наприклад, вітамін К, який надає прекрасне значення на згортання крові надає, в тому числі протизапальну дію. Також він з легкістю лікує судини. Кропива містить багато кальцію у вигляді карбонату, він не представляє для нирок ніякого навантаження, навіть якщо буде надходити в організм у підвищених кількостях.

Крім того, кропива корисна також вмістом мурашиної кислоти, деяких флавоноїдів, дубильних речовин.

Що розібратися конкретно, які у кропиви корисні властивості, варто уважно розглянути її хімічний склад. Кропива містить кальцій, селен, цинк, залізо, фосфор, мідь, хлор. Кропива покращує згортання крові, має протизапальний ефект, має цілющу дію на всі хвороби печінки і сечового міхура.

 

Цикорій

Цикорій - це дворічна рослина.  Входять до складу рослини вітаміни групи "B" благотворно впливають на нервову систему, мають заспокійливий ефект, покращують настрій, надають організму сили, енергію, бадьорість.

Регулярне вживання цикорію нормалізує роботу травної системи: шлунка, підшлункової залози, кишечника. Сприяє лікуванню шлунково-кишкових розладів, стимулює розвиток корисної мікрофлори кишечника, знижує ризик розвитку запальних процесів у шлунку, кишечнику.

Цикорій має сечогінну, жовчогінну, протиглистовою, в'яжучу, жарознижувальну дію. Він покращує обмінні процеси в печінці, сприяє розчиненню каменів жовчного міхура.

 

Кульбаба

Кульбаба - дуже корисна лікарська рослина. Лікувальні і цілющі властивості кульбаби застосовують для лікування багатьох недуг та захворювань.

Їстівні листя кульбаби містять каротин, вітамін С, В2, холін, нікотинову кислоту, кальцій, калій, марганець, залізо, фосфор.Вони сприятливо впливають на роботу травних залоз, нирок, печінки, жовчного міхура.

Кульбаба допомагає при хронічних захворюваннях печінки, каменях у жовчному міхурі та нирках, при атеросклерозі і при запальних захворюваннях нирок. Кульбаба також використовується при інтоксикаціях і отруєннях, холециститі; цирозі печінки; набряках різного походження; низькому рівні калію; слабкий апетит, гастриті зі зниженою кислотністю, при захворюваннях суглобів, атеросклерозі і ін

Біологічно активні речовини кульбаби лікарської мають також жовчогінні, діуретичні, спазмолітичні, проносними, відхаркувальну, заспокійливу, снодійними, сечогінні, потогінні властивості. Крім того, в процесі вивчення активності кульбаби встановлені також противірусні, фунгіцидні, антигельмінтні та антиканцерогенні властивості.

 

Юка Шидигера

За цілющі властивості індіанці називали юку «деревом життя».

У юкке містяться сапоніни, хлорофіл, флавоноїди, вітамін С, бета-каротин, кальцій, залізо, магній, фосфор і вітаміни групи В.

Юка має різноспрямованим дію: покращує всмоктування поживних речовин, необхідних організму, нормалізує роботу травної системи, стимулює травлення і активно регулює видільні процеси. Сприяє детоксикації та очищення організму.

Сапоніни, що містяться в юкке, проявляють потужну протизапальну активність і антиалергічну дію.

Флавоноїди не здатні синтезуватися тваринами. В даний час вважається, що флавоноїди (поряд з іншими рослинними фенолами) є незамінними компонентами їжі ссавців. В організмі ссавців флавоноїди здатні змінювати активність багатьох ферментів обміну речовин.

Хлорофіл – рослинний пігмент, який забезпечує зелений  колір рослинності. Сучасні дослідження вчених допомогли довести, що хлорофіл сприяє процесів кровотворення, регенерації тканин і швидкому загоєнню ран, а також стимулює роботу імунної системи організму, бореться з токсинами і виводить надлишки лікарських препаратів з організму.

Юка підвищує витривалість організму, знижує рівень холестерину в крові і покращує загальне самопочуття.

Не перший рік замовляємо цей корм, все підходить, все добре.
Також замовляли корми Markus -Munhle Black Angus, Markus -Munhle ROTWILD Hirsch, - теж подобаються. Замовлення обробляються та відправляються дуже швидко, окрема дяка за подаруночки)). Будемо і далі замовляти.
Відповісти
Пробуем для привередливой собаки с проблемным жкт. Ест с огромным удовольствием! По поводу состояния здоровья еще понаблюдаем пару месяцев.
Очень быстро обрабатываются заказы, радуют вкусняшками.)
Відповісти
На жаль не клієнт орієнтований магазин. Дуже шкода, надії були на краще. Надіюсь підхід зміниться.
Відповісти
Добрий день.
Ви замовили корм для домашніх тварин. Ви отримали своє замовлення вчасно. Але, Ви помилилися з назвою та формою гранул цьогокорму. Ви брали корм на вагу декілька кілограм. Та звернулися до нас з проханням повернути та замінити цей корм.
Ми не маємо на це право.
Згідно Закону України, Правил та Положень Держспоживслужби, повернення, заміна кормів для домашніх тварин заборонена!

До зоотоварів застосовні ті ж правила, які поширюються на відповідні групи товарів, призначені для людського використання.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 року про реалізацію окремих положень закону України "Про захист прав споживачів" не підлягають поверненню:
* продовольчі товари;
* товари для цуценят і кошенят (пелюшки, соски, пляшечки для годування, поїльники і т.д.).

Окремим пунктом у нас на сайті прописано, що:
Товар, який продається в упаковках на вагу - обміну та поверненню не підлягає!

Прохання бути уважним при оформленні замовлень. Також Ви завжди можете уточнити деталі у наших менеджерів.

Відповісти
Взяла этот корм впервые, так как пит-буль считалась щенком и я вывела ее аллергию при помощи корма для цуценят Markus-Muhle LUCKY MILLER First Steps з м'ясом кози та індички. А теперь ей уже полтора года, вот решила попробовать этот корм. Аллергии пока нет, но ест собака не очень охотно... Буду наблюдать...
Відповісти
Чудовий корм! Склад добрий, помірна ціна. Собака їсть з задоволення
Відповісти
Ще 5 коментарів
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Гіпоалергенний сухий корм Lupo Sensitiv 24/10 для активних собак:
Упаковка виробника: 15 кг

В наявності
Артикул: LF-D1126
3 223 грн
3 581 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Характеристики
Призначення Для активних собак, Для собак з чутливим травленням, Основне харчування, Піклування про шкіру і шерсть, Укріплення імунної системи
Вік Дорослі собаки з 12 міс
Смак курка
Розмір пелет Standart pellets
Розмір породи Середні, Великі, Для всіх порід
клас Холістік
Енергетична цінність 380 Ккал на 100 г
Країна виробництва Німеччина
 • Новою поштою по Україні
 • Кур'єром по Києву
 • Самовивіз: м.Київ, вул. Йорданська, 18

 

 Більше інформації про доставку

 • Готівкою при самовивозі
 • Оплата на картку ПриватБанку
 • Оплата після оформлення замовлення у Кошику через систему безпечних електронихх платежів WayForPay
 • На розрахунковий рахунок ФОП (безготівковий розрахунок)
 • Накладеним платежем (передоплата від 150 грн)

Детальніше про оплату

 

Вгору