Кількість
|
Вартість
|
||
|
Харчова добавка у формі таблеток для профілактики симптомів дефіциту і для зміцнення шкіри та шерсті, з травами, мікроводоростями і спеціальною сумішшю біотину і вітамінів.
Харчова добавка Lupo Biotin + сприяє зміцненню природної текстури шкіри, шерсті і кігтів.
Lupo Biotin + з травами і мікроводоростями спеціально розроблений для профілактики дефіциту біотину.
Симптоми дефіциту біотину:
- Рідка, тьмяна та груба шерсть
- Випадіння шерсті
- Запалення шкіри (екзема, свербіж, лупа)
- Лущення і потовщення шкіри
- Пігментні розлади, сивина
- Ороговіння, порушення росту кігтів.
Особлива суміш трав, мікроводоростей і премікс з біотину і вітамінів служить тому, щоб шкіра була здоровою, а сильною і блискучою.
Формування сильних кігтів залежить від додавання біотину
Підходить Luposan Biotin+ для собак і кішок.
Склад:
Суміш трав висушена та подрібнена, сушені морські водорості, премікс біотину та вітамінів.
Аналіз
Сирий протеїн - 13,6%
Сира клытковина - 10,2%
Сирий жир - 2,7%
Сира зола - 43,9%
Lupo Biotin+ дуже багатий різними лікувальними травами, тому ми надаємо вам короткий опис кожної з них.
Морські водорості
Морські водорості містять ряд речовин, які мають біологічну активність: поліненасичені жирні кислоти Омега-3; похідні хлорофілу; полісахариди: сульфатованих галактани, Фукоїдан, глюкан, пектини, альгінову кислоту, а також лігніни- є цінним джерелом харчових волокон; фенольні сполуки; ферменти; рослинні стерини; вітаміни; каротиноїди; макро-і мікроелементи. Що стосується окремих вітамінів, мікроелементів і йоду, то їх в морських водоростях більше ніж в інших продуктах.
Біотин (вітамін Н, вітамін B7, кофермент R)
Біотин (вітамін Н, вітамін B7, кофермент R) — водорозчинний вітамін групи В.
Входить до складу ферментів, що регулюють білковий і жировий обмін, має високу активність. Бере участь в синтезі глюкокінази - ферменту, що регулює обмін сахарів. Являється коферментом різних ферментів, в тому числі і транскарбоксілаз. Бере участь в синтезі пуринових нуклеотидів. Є джерелом сірки, яка бере участь в синтезі колагену. За участю біотину протікають реакції активування і перенесення СО2.
Тіамін (вітамін B1; стара назва — аневрин)
Тіамін — водорозчинний вітамін, який відіграє важливу роль у процесах метаболізму вуглеводів і жирів. Речовина необхідна для нормального протікання процесів росту і розвитку і допомагає підтримувати правильну і стабільну роботу серця, нервової і травної систем. Тіамін не запасається в організмі і не має токсичних властивостей. У природі тіамін синтезується рослинами і багатьма мікроорганізмами. Тварини й людина не можуть синтезувати тіамін і отримують його разом з їжею. Тіамін потребують всі тварини, за винятком жуйних, оскільки бактерії в їх кишківнику синтезують достатню кількість цього вітаміну.
Системний дефіцит Тіаміну є причинним фактором розвитку ряду важких розладів, провідне місце в яких займає ураження нервової системи. Комплекс наслідків недостатності Тіаміну відомий під назвою хвороба бері-бері.
Як правило, розвиток дефіциту Тіаміну буває пов'язаний з порушеннями в харчуванні. Це може бути наслідком як недостатнього надходження Тіаміну з їжею, так і відбуватися в результаті надмірного вживання продуктів які містять значну кількість антітіамінових факторів. Так, свіжа риба та морепродукти містять значну кількість тіамінази. Спостерігається слабкість, втрата ваги, атрофія м'язів, неврити, розлади з боку травної та серцево-судинної системи, розвиток парезів і паралічів.
Рибофлавін (лактофлавін, вітамін B2)
Рибофлавін (лактофлавин, Вітамін B2) - один з найбільш важливих водорозчинних вітамінів, кофермент багатьох біохімічних процесів. Вітамін B2 необхідний для утворення еритроцитів, антитіл, для регуляції росту і репродуктивних функцій в організмі. Він також необхідний для здоров'я шкіри, кігтів, росту шерсті і в цілому для здоров'я всього організму, включаючи функцію щитовидної залози.
Зовнішніми проявами нестачі Рибофлавіну є: ураження слизової оболонки губ з вертикальними тріщинами і злущування епітелію (хейлоз); виразки в кутах рота (ангулярний стоматит); набряк і почервоніння язика (глосит); себорейний дерматит на носо-губній складці, крилах носа, вухах, повіках. Часто розвиваються зміни з боку органів зору: світлобоязнь, васкуляризація рогової оболонки, кон'юнктивіт, кератит і в деяких випадках - катаракта. У ряді випадків при авітамінозі мають місце анемія і нервові розлади, що проявляються в м'язової слабкості, пекучих болях в кінцівках та ін.
Вітамін B12
Вітамінами B12 називають групу кобальтвмісних біологічно активних речовин, які називаються кобаламінами. До них відносять власне цианокобаламін. Дефіцит Вітаміну B12 є причиною деяких видів анемій. Вперше це виявив дослідник Вільям Мерфі в експерименті на штучно анемізованних собаках. Піддослідні собаки, яким давали в їжу велику кількість печінки- виліковували від анемії. Згодом вчені Джордж Уіпл, Джордж Майнот поставили перед собою завдання виділити з печінки фактор, який безпосередньо відповідає за цю лікувальну властивість.
Із завданням вони впоралися, новий фактор отримав назву Вітаміну B12, і всі троє вчених в 1934 році були удостоєні Нобелівської премії з медицини. При дефіциті Вітаміну B12 на тлі анемічної клінічної картини або без неї можуть виникнути і неврологічні розлади, в тому числі демієлинізація і незворотна загибель нервових клітин. Симптомами такої патології є оніміння або поколювання кінцівок і атаксія.
Зазвичай дефіцит Вітаміну B12 лікують внутрішньом'язовими ін'єкціями препарату ціанокобаламіну. Останнім часом була доведена достатня ефективність пероральної компенсації дефіциту харчовими добавками в достатній дозі.
Аскорбінова кислота
Аскорбінова кислота - органічна сполука, схожа на глюкозу. Є однією з основних речовин в людському раціоні, яка необхідна для нормального функціонування сполучної і кісткової тканини. Виконує біологічні функції відновлення і коферменту деяких метаболічних процесів, є антиоксидантом.
Біологічно активний тільки один з ізомерів - L-аскорбінова кислота, який називають Вітаміном C.
Серед симптомів нестачі в організмі Вітаміну С: слабкість імунної системи; кровоточивість ясен; сухість шкіри; уповільнене відновлення тканин після фізичних ушкоджень (рани, синці); поту скніння і випадання шерсті; ламкість і розшарування кігтів; млявість; швидка стомлюваність; ослаблення м'язового тонусу; ревматоїдні болі в кінцівках (особливо нижніх, болю в ступнях); розхитування і випадання зубів; крихкість кровоносних судин призводить до кровоточивості ясен, крововиливів у вигляді темно-червоних плям на шкірі.
Харчові добавки:
Біотин (500 000 мг/кг), Вітамін B1 (100 мг/кг), Вітамін B2, як рибофлавін (100 мг/кг), Вітамін B12 (100 мг/кг), Вітамін C (185 мг/кг).
Рекомендації по годівлі:
Маленькі кішки і собаки | 1-2 таблетки на добу |
Собаки середнього і великого розміру | 2-3 таблетки на добу |
Умови зберігання: в заводській упаковці. В сухому і добре провітрюваному місці, уникаючи сонячних променів. При температурі 10-25 °С.