Порівняння
Додайте товари для порівняння
Ексклюзивний представник заводу Markus Muhle GMBH & CO. KG в Україні
0
Мій кошик

Харчування для суглобів

LUPOSAN Gelenkraft являє собою поєднання 100% активних інгредієнтів (мається на увазі, що всі інгредієнти спрямовані на забезпечення поживних речовин), розроблених спеціально для нарощування та зміцнення структур сполучної тканини.

Чому необхідно живити суглоби?

Суглоби рухомі сполучні між двома або більше кінцівками кісток (епіфіза) з хрящовими і суглобовими порожнинами, які постійно потребують змащення. М'язи, сухожилля і зв'язки забезпечують необхідну стабільність. Однак ці сполучні тканинні структури часто схильні до найгіршим пошкоджень, пов'язані із зносом і, звичайно, віком.

Особливо з віком організм втрачає здатність виробляти достатню кількість хрящового речовини, і хрящ вже не в змозі підтримати достатню кількість синовіальної рідини в суглобах. Екстракт молюск з канальців Перна відповідає за участь у виробленні хрящового речовини, стимулюючи виробництво активних речовин, необхідних для формування хрящів, і виконує також інші завдання.

Цуценята та молоді собаки також можуть виявляти явні ознаки болю і обмеження в пересуванні. Оптимізоване взаємодія природних речовин, що містяться в

LUPOSAN Gelenkkraft забезпечує максимально можливу біодоступність і, таким чином гарантує:

 • забезпечення матері оптимальною кількістю життєво необхідним харчуванням на стадії вагітності
 • лучшение формування структур сполучної тканини у плода.
 • правильний розвиток функціональності руху і формування хряща вушної раковини у цуценят і молодих собак. Це сприяє тому, що вуха у деяких порід стирчать більш прямо, наприклад, у німецьких вівчарок і бультер'єрів.
 • поліпшення якості життя, особливо у літніх тварин, які вже страждають захворюваннями сполучної тканини.
 • профілактичні ефекти на тварин зі слабкою сполучною тканиною, пов'язаної з розведенням і загальним зносом.

Оптимальне харчування + рух = здорові суглоби

Luposan Gelenkkraft Konzentrat Pellets

Висококонцентрована   підгодівля для суглобів для стабілізації опорно-рухового апарату,30% екстракту м'яса молюсків, ОРС з кісточок винограду, гамма-лінолева кислота Омега-3 жирні кислоти

Luposan Gelenkkraft концентрат є 100% комплексом діючих речовин, який був розроблений для правильного формування і зміцнення зв'язкового апарату.

Цей концентрат у вигляді пелетів (гранул) відрізняється завдяки вхідним в його склад великій кількості екстракту м'яса молюсків (30 %) з новозеландських Perna Canaliculus, а так само гликозаминогликанам і омега-3 жирним кислотам які служать для оновлення, догляду та захисту суглобового хряща і освіти синовіальної рідини.

Всі ці складові частини в Luposan Gelenkkraft Konzentrat служать постачання поживними речовинами та захисту суглобів:

Luposan Gelenkkraft Konzentrat Pellets:

 • високий вміст екстракту м'яса молюсків для захисту і зміцнення сухожиль, зв'язок, хрящів і міжхребцевих дисків 30%
 • високий вміст GAG (глікозаміноглікани)
 • сприяє формуванню хрящів і розвитку синовіальної рідини (суглобова мастило)
 • екстракт виноградних кісточок і вітамін C з ацероли для ідеального захисту суглобів і хондроцит
 • гамма-ліноленова кислота омега-3 жирні кислоти з примули і дикого лосося для підтримки при запаленні суглобів

Причини для використання Luposan Gelenkkraft:

 • З віком може вийти так, що суглоби навантажуються нерівномірно, тому що відбувається запалення, надмірні навантаження і разом з тим знос субстанції хряща.
 • Після травми: (навколосуглобових) переломів кісток, суглобів, із-за болів або механічного обмеження у зв'язку з шинами, дисками або пов'язками, однобічно навантажуються, що може стати причиною того, що хрящ теж пошкоджується.
 • У цуценят великих порід швидке зростання може призвести до проблем при незбалансованому постачання поживними речовинами може призвести до порушень формування хряща. Вже в щенячем віці можуть з'явитися виразні ознаки болю і обмеження в русі.
 • В залежності від породи: породи, із зміненими допомогою розведення, кінцівками, схильні до нерівномірного навантаження суглобів. Відповідні доповнення до корму запобігають ці проблеми. Крім того, Luposan Gelenkkraft може даватися для оптимального розвитку хряща вушної раковини у цуценят зі стоячими вухами.
 • При прийомі у вагітних собак, Luposan Gelenkkraft оптимально підтримує утворення сполучнотканинних структур у плода і постачає самку необхідними поживними речовинами.
 • спортивні та робочі собаки навантажують свої суглоби більше, ніж здоровий хрящ може витримати без підтримує доповнення до корму.

Luposan Gelenkkraft сприяє рухливості, життєздатності і працездатності.

Рекомендація дозування:

Вага собаки Дозування в день:
1 мірна ложка = 10 г

до 10 кг

1/4 мірної ложки

20 кг

1/2 мірної ложки

від 30 кг

1 мірна ложка

від 70 кг

2 мірних ложки

Склад:

30% екстракту м'яса молюсків Perna Canaliculus, водорості, лосось, екстракт солоду, екстракт з виноградних кісточок (OPC), кропива, кульбаба, екстракт з барбадоської вишні, хвощ, масло ослинника, DL-метіонін, DL-лізин.

Gelenkkraft Konzentrat Pellets дуже багатий різними лікувальними травами, тому ми надаємо для вас короткий опис кожної з них.

Екстракт Молюсків

Екстракт Молюсків допомагають зупинити процес деформації суглобів шляхом надання достатньої кількості ГАГ для підтримки оптимального синтезу хряща; придушення виробництва простагландину і, отже, зняття запалення; утримання в своєму складі хондроїтинсульфатів, які можуть зупинити руйнування хряща; коригування імунної відповіді, що сприяє зменшенню запалення; зниження клітинної загибелі в артритних суглобах; антигістамінного ефекту для мінімізації гострої фази запальних відповідей.

Глюкозамін – це аміноцукор, який прискорює формування і відновлення хряща. Лікувальна дія глюкозаміну обумовлено тим, що він забезпечує будівельний матеріал для утворення нового хряща, який зношується при дегенеративному артриті.

Хондроітінсульфат являє собою компонент хряща; у його функції входить утримання у хрящової тканини води, підтримання еластичності хряща і гальмування активності ферментів, які руйнують хрящ. Хондроітин не тільки ефективно відновлює хрящову тканину, але і надає виражену протизапальну дію, тому в результаті у людей, які страждають остеоартритом, істотно зменшуються болі, легко згинаються коліна, лікті і інші суглоби.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти служать попередниками для простагландину Е3, який зменшує запальні та дистрофічні процеси в суглобах, сприяє їх репарації. Клінічні результати показали, що при застосуванні екстракту мідій прискорюється відновлення пошкоджених внаслідок спортивних травм м'яких тканин.

 

Морські водорості/span>

Морські водорості містять низку речовин, які мають біологічну активність: поліненасичені жирні кислоти омега-3 типу; похідні хлорофілу; полісахариди: сульфатовані галактани, фукоїдан, глюкан, пектини, альгинову кислоту, а також лігніни, є цінним джерелом харчових волокон; фенольні сполуки; ферменти; рослинні стерини, вітаміни, каротиноїди, макро- і мікроелементи. Що стосується окремих вітамінів, мікроелементів і йоду, то їх в морських водоростях більше, ніж в інших продуктах.

 

Лосось

М'ясо лосося містить багато жиру, але головним чином ненасичені жирні кислоти, які сприятливо впливають на вміст жиру в крові. Лосось багатий калієм і фосфором, в ньому так само міститься кальцій, магній, хлор, залізо, цинк, хром, фтор, молібден, нікель, вітамін В1, В2, С, Е, РР і А.

 

Солод

Солод являє собою продукт штучного пророщування зерен злакових культур, головним чином ячменю. У процесі одержання солоду в зерні виробляється особливий фермент діастаз, який здатний розщеплювати крохмалисті продукти на прості цукри (оцукрювання).

Солодовий екстракт багатий мікроелементами і розчинними речовинами, що містяться в зернових культурах, багато з яких життєво важливі для людини. До складу солоду входять фосфор, магній, марганець, кальцій, селен, вітаміни групи В і вітамін Е. Цінність цього продукту – у високому вмісті білка, багатого набором необхідних амінокислот, які стимулюють в людському організмі білковий обмін, сприяє росту і розвитку м'язів.

Ячмінний солод корисний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. В зернах ячменю міститься нерозчинна клітковина, яка стимулює травлення, роботу кишечника, сприяє очищенню організму від накопичених токсинів і шлаків. Ячмінні харчові волокна спільно з містяться в зерні ячменю вітамін В4 (холін) мають жовчогінну дію, запобігаючи утворенню каменів у жовчному міхурі. Вітаміни А, Е, В2 і В3 обволікаючу та разнозаживляющее дію на уражені ділянки слизової шлунка і кишечника, тому щоденне вживання настоїв ячмінного солоду є хорошим профілактичним засобом проти гастриту, коліту і ентероколіту, холециститу, виразки шлунка, запальних захворювань жовчовивідних шляхів.

Житній солод рекомендується при виснаженнях та анеміях як високоефективне енергетичне харчування, що володіє відновлюючу, загальнозміцнюючу дію. Цей продукт стимулює роботу центральної нервової системи. Житній солод надасть неоціненну користь при астенічних станах та у післяопераційний період, при підвищених фізичних навантаженнях. Його вживають і для нарощування м'язової маси. Це цінний діабетичний продукт, оскільки містяться в його складі речовини уповільнюють засвоєння вуглеводів і сприяють стабілізації рівня цукру в організмі, а також регулюють вироблення підшлунковою залозою природного інсуліну.

Солод з будь-яких злакових культур протипоказаний при таких захворюваннях в стадії загострення: хронічному панкреатиті, хронічному холециститі, гастриті з підвищеною кислотністю, виразці дванадцятипалої кишки, виразці шлунка.

 

Екстракт з виноградних кісточок

За своїм антиоксидантним властивостям екстракт виноградних кісточок набагато перевершує всі інші відомі антиоксиданти, включаючи вітаміни С і Е. Головний секрет користі виноградних кісточок полягає в фенольних сполуках рослинної природи – досить сильних антиоксидантів, які отримали назву проантоцианідіни. Завдяки цьому екстракт здатний захищати від захворювань серця і від раку, а також покращувати стан судин, захищати клітини головного мозку і покращувати загальний стан

Екстракт виноградних кісточок звичайне застосування:

 • При патології кровоносних судин
 • Для профілактики уражень очей
 • Для попередження серцевих захворювань і раку
 • При ушкодженнях шкіри та опіках, викликаних ультрафіолетовим випромінюванням
 • Для зменшення набряклості після хірургічних операцій і травм

 

Кропива

В кропиві міститься великий хімічний склад мікроелементів. Наприклад, вітамін К, який надає прекрасне значення на згортання крові надає, в тому числі протизапальну дію. Також він з легкістю лікує судини. Кропива містить багато кальцію у вигляді карбонату, він не представляє для нирок ніякого навантаження, навіть якщо буде надходити в організм у підвищених кількостях.

Крім того, кропива корисна також вмістом мурашиної кислоти, деяких флавоноїдів, дубильних речовин.

Що розібратися конкретно, які у кропиви корисні властивості, варто уважно розглянути її хімічний склад. Кропива містить кальцій, селен, цинк, залізо, фосфор, мідь, хлор. Кропива покращує згортання крові, має протизапальний ефект, має цілющу дію на всі хвороби печінки і сечового міхура.

 

Кульбаба

Кульбаба - дуже корисна лікарська рослина. Лікувальні і цілющі властивості кульбаби застосовують для лікування багатьох недуг та захворювань.

Їстівні листя кульбаби містять каротин, вітамін С, В2, холін, нікотинову кислоту, кальцій, калій, марганець, залізо, фосфор.Вони сприятливо впливають на роботу травних залоз, нирок, печінки, жовчного міхура.

Кульбаба допомагає при хронічних захворюваннях печінки, каменях у жовчному міхурі та нирках, при атеросклерозі і при запальних захворюваннях нирок. Кульбаба також використовується при інтоксикаціях і отруєннях, холециститі; цирозі печінки; набряках різного походження; низькому рівні калію; слабкий апетит, гастриті зі зниженою кислотністю, при захворюваннях суглобів, атеросклерозі і ін

Біологічно активні речовини кульбаби лікарської мають також жовчогінні, діуретичні, спазмолітичні, проносними, відхаркувальну, заспокійливу, снодійними, сечогінні, потогінні властивості. Крім того, в процесі вивчення активності кульбаби встановлені також противірусні, фунгіцидні, антигельмінтні та антиканцерогенні властивості.

 

Ацерола чи барбадоську вишня

Головне достоїнство ацероли – рекордну кількість вітаміну C. не Дивно, що барбадоську вишня вважають потужним натуральним імуностимулятором і комори антиоксидантів.

На додаток до вітаміну C  у складі корисної ягоди ацероли знайдено вітамін, який бере участь у білковому обміні та відповідає за нормальне згортання крові.

 

Хвощ польовий

Це унікальна рослина має загальнозміцнюючу, протизапальну, сечогінну, в'яжучу, кровоспинну дію. Має яскраво виражений дезінтоксикаційний ефект і навіть здатне виводити свинець з організму.

Хвощ польовий у великій кількості витягує з грунту кремнієву кислоту і відкладає її в своїх клітинних оболонках. А так як деякі її солі розчинні у воді і сама кремнієва кислота — необхідна складова організму (особливо сполучної тканини, шкіри, волосся і нігтів).

 

Масло ослинника (примула вечірня, енотера)

Масло ослинника (примула вечірня, енотера)  має унікальні властивості і особливо корисні для самок. Будучи найбагатшим джерелом GLK (гамма-ліноленової кислоти) — жирної кислоти, яку називають незамінною, це масло має єдину альтернативу в природі — материнське молоко.

Слід знати, що примула вечірня (і її масло) має назви-синоніми: енотера, ослинник, онагра.

Для отримання масла методом холодного віджимання використовуються насіння зрілої енотери, що вони містять до 20%.

Склад: лінолева кислота (до 72%), гамма-ліноленова — до 14%, олеїнова — до 10%, пальмітинова до 7,5%, стеаринова — до 3%, альфа-ліноленова кислота — до 0,1%, ейкозеновая кислота — до 0,2%.

Властивості:

 • Імуностимулюючу, протимікробну, протизапальну, антитромботична дія.
 • Масло показано при захворюваннях нирок, діабеті, розсіяному склерозі, артриті.
 • Регулює утворення поганого холестерину, очищає від нього печінку, нормалізує тиск, гормональний фон, попереджає інфаркти міокарда, інсульти.
 • Укріплює клітинні мембрани, стінки кровоносних судин, кістки, лікує екзему, чистить кров і покращує її структуру.
 • Протипухлинну дію масла встановлено в 1973 році в ході досліджень.

 

LD метіонін

Метіонін необхідний організму для вироблення різних білків. Він містить метильної групу (-CH3), яка передається в інші з'єднання, завдяки чому препарат виявляє ліпотропну (видаляє надлишок жиру з печінки) і антитоксичну дію, зв'язує і виводить з організму. Це речовина прискорює регенерацію тканин і сприяє швидкому загоєнню виразкових і ерозивних ушкоджень шлунка і дванадцятипалої кишки, поліпшує травлення. Метіонін служить активатором дії багатьох гормонів і ферментів, знижує рівень холестерину в крові і запобігає розвитку атеросклерозу. Ця амінокислота перешкоджає вимиванню кальцію з кісток,  захищає від алергії, чинить антигістамінну та помірну антидепресивну дію. Вона також виводить з організму аміак, який утворюється в результаті розпаду білків.

 

LD Лізин

LD Лізин - незамінна амінокислота. Відіграє важливу роль у синтезі білка в м'язах і сполучній тканині, стимулює ріст кісток і синтез колагену. Найважливішою властивістю лізину є його здатність разом з вітаміном с утворювати L-карнітин.

Вчені вважають, що лізин відіграє виняткову роль у зростанні організму. При нестачі цієї амінокислоти зростання зупиняється.

 

Добавки:

вітамін C (20000 мг/кг).

Аналіз Luposan Gelenkkraft Konzentrat Pellets:

сирий протеїн – 22,0%
сирий жир – 8,5%
сира клітковина – 1,85%
сира зола – 19,5%
лізин – 2,6%
метіонін – 2,7%

Докармливаю Хантеру вторую банку 675 гр ГеленкКраф. Ханя молодой и крупный немец. А так как в силу нашей службы нагрузка на суставы очень высокая, то я даю профилактически эти пеллеты почти постоянно.
В щенячестве связки были слабоваты, щенок был очень костистый, это и послужило толчком для принятия решения давать ГеленкКрафт с лососевым маслом (для иммунки и шерстки). Результатом я довольна!!! Буду давать и дальше, т.к. суставы наши нужно беречь с молоду))) спасибо за такую полезную и качественвю продукцию!!!
Хантеру 5 месяцев и он немец) Очень крупный костяк. Переживала за связки. Кушает (жрет))) с огромным удовольствием, как и сам корм. Добавку даю за "лежать" с выдержкой))) За связки и опорно-двигательный - спокойна. Спасибо!

Посоветовали Люпосан наши друзья. Взяли банку 375гр, при опухоли на суставе после тренировки в грецкий орех + старая травма колена, у нас на 10 день прошла хромота и болезненность. Через 2 недели полного курса без увеличение дозы, собака бегает, прыгает, носиться. Сказать, что удивлена этим препаратом, это даже не те слова. Такого поразительного результата и так быстро мы не ожидали.

Пелеты с удовольствием едим сами с ладони.

Мы будем пробовать Ваш корм Адальт.

Спасибо за совет!
Супер добавка! Для моих 2х собак-великанов-Леонбергеров необходимы подобные добавки в профилактических целях, т к большая нагрузка на опорно-двигательный аппарат из-за веса. Благодаря геленкрафту в процессе роста проблем не наблюдаем)
продолжение...
Собака прекрасно ела пелеты сама, просто с блюдца, уже знала по вечерам и сама просила, стала бегать однозначно радостно, прошли боли. Мы решили брать ведро пелет и регулярно проходить курсами, чтобы закрепить наш удивительный результа. Я советую своим знакомым собачникам. Очень хороший состав.
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Добавка для зміцнення суглобів і кісток Gelenkkraft Konzentrat Pellets (пелети) : Пелети : 675 г

В наявності
Артикул: LM-D1111-675
1 111 грн
В бажання
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Форма випуску
Замовити швидко
Характеристики
Властивості Для активних собак, Розвиток, загоєння і відновлення м'язів, Укріплення зубів, пазурів, суглобів, Укріплення суглобів
Форма випуску Пелети
Шановні покупці!
Зверніть увагу, що 17.06.2019 інтернет-магазин Luposan не працює!
Всі замовлення будуть опрацьовані у вівторок 18.06.2019.
 
 • Безкоштовна доставка для замовлень від 800 грн по Київу
 • Для замовлень до 800 грн. доставка платна - службою "Нова Пошта"
 • Самовивіз (можливий лише за попереднім узгодженням!)

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні і при самовивозі
 • Через мобільний термінал Privat24 під час доставки
 • Через систему електронихх платежів Privat24
 • На розрахунковий рахунок ФОП
 • На карту Приват банку

Детальніше про оплату

 

Вгору